Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Cropek.

Jaki to gatunek muzyczny ?

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Yoohoo
      Witam, w dzisiejszej ankiecie - tak jak w temacie chciałbym zebrać Wasze głosy odnośnie tego, jaki sport lubicie najbardziej. Możecie zaznaczać kilka odpowiedzi. Ankieta trwa do 15.02.2019.
    • By Adamek.
      Witam, posiadam bota muzycznego
      szukam TS3 który przygarnie muzycznego bota:)
        bot muzyczny  może być z funkcją wyszukiwania yutube, szukam aktywnego serwera TS3   Oczekuje: kontakt do właścicieli w przypadku problemu, własny kanał, w miarę rozkręcony TS3   Kontakt: steam steamcommunity.com/id/adamek1994/ albo Prywatna wiadomość na forum.
    • By Ufodia
      Witajcie

Miłośniczki likieru niedługo się zbierają  na spotkanie po latach może polecicie jakąś butelkę to wszystkich miło zaskoczę, albo jakąś ciekawą stronę www..Ja znaalazłam to w internecie https://www.forfiterexclusive.pl/likier/  zna ktoś może, byłam mile zaskoczona ofertą teraz myślę o zamówieniu
    • By KierowniKK**
      Piszcie tu jakie macie podzespoły w kompie lub jakie polecacie do 3000zł.
    • By ipio
      Jaki kupic MainBord pod i7-7700k?

Witam mam pewien problem, chce sobie kupić procesor i7-7700k (Socket 1151). Mój MainBord to B85-G43 (Socket 1150) i nie będzie ten procesor pasował. Dlatego muszę kupić nowy MainBord. Myślałem nad Asusem Z170 Pro Gaming, ale wyczytałem, że wspomaga tylko 6 generacje. Prosiłbym o pomoc. Z góry dziękuje.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.