Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
MALY

OGARBNĄĆ CT

Recommended Posts

Witam pisze  z takim problemem,że dzieci bez mikro pchają się do CT! może podnieść standard jakoś aby nie wchodzili???? FK robią na maxa!

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak wzoru, zły dział

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JAKCPOT
      Cześć.Chciałbym poruszyć kwestie rashowania. Kiedy ct rashuje nie da sie rundy ugrać ponieważ zostaje wtedy 1vs3/4/5. Po drugie zanim minie jeszcze minie 1.43 to ct są już na respie tt. Prosze żeby za rashowanie był Ban, nie da si w ogóle grac. Najgorzej ct rashuje na mapach: css_kabul (na tej mapie najgorzej) , css_dust2, css_mirage. Inni gracze/admini mogą potwierdzić. (Dowodów nie mam ponieważ wyświetla mi się ,,Brak demek z tego dnia " Ip serwera : 91.224.117.27:27160
      Pozdrawiam Cssowiczów :P
    • By JaNusz Cebula
      Zakaz raszowania CT byłby na zasadach podobnych jak resp u TT.
      Piszę to ponieważ wiele razy CT raszuje, a TT nie może wyjść z respa i co trzeba zrobić z TT? Oczywiście dać bana, a CT pozostaje bezkarne.

Druga zmiana wnosi karę za niepoprawne dawanie "infa" np. Zamiast napisać "long 3" to piszą "on ma aima" czy rzeczy w tym stylu (wszyscy wiedzą o co chodzi). Tutaj karę powinno przewidywać się w dwóch etapach:
      1.Upomnienie
      2.Ban na 5 minut

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że te dwa pomysły zostaną wdrożone, co uprzyjemni grę :)
    • By KinG ^^
      NA SERWERZE GRAM JUŻ 185 MIN
      A NIE MOGE WEJŚĆ DO CT BO PISZE ŻE MAM ZA MAŁO PRZEGRANEGO CZASU, POTRZEBUJESZ 60 MIN

link do Gt :http://www.gametracker.com/player/%2A%7CKinG%7C%5E%5E/193.33.176.20:27015/

A bana na ct nie mam
    • By TenRealnyZEUS
      Nazwa propozycji: 
      [JB] CT's Knife Damage

Opis propozycji : plugin od jailbreak dla zespolu ct, pozwala on na robienie maksymalnych obrazen ppm bez wzgledu na to czy przeciwnik stoi do nas przodem czy tylem
      w kazdym razie dodany link zawiera tez wideo

Uzasadnienie przydatności :  nie wiem jak zadziala dla zombiaka wiec trzeba sprawdzic, warto dodac plugin jesli tylko ct zada z przodu taki dmg jak by zombi mialo dostawac z tylu, wszyscy wiemy ze czasem brakuje kul i desperaci siegaja po kosy, warto byloby zadac z niej 200 a nie 65 dmg bo bardzo czesto trafialem na moment gdy zm z 20/200 hp mnie zabijalo

Link do pluginu : http://www.csplugin.com/2012/10/jb-ct-s-knife-damage.html
    • By v_1
      dalem bana na CT przypadkowo dla _Nexti_ , prosze o ub dla niego ;d
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.