Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Chicen

Witam i o zdrowie pytam

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By skowronlukasz
      Cześć   Jestem Łukasz, mam 29 lat i pochodzę z Zakopanego  przychodzę do Was z sieci Strefa S****, gdzie obecnie jestem moderatorem sb. Ale będę rezygnował z tej funkcji. 
      Lubię grać na dd2. Mam nadzieję, że  dobrze spędzimy czas i na forum i na serwerze.   
    • By Czarli
      Servus. 
      Konrad, młody, zdolny, humanista po przejściach. 
      Na codzień trenuje k1 oraz piłkę nożną dodam rownież że chodze do szkoly i same piątki zbieram, na kierunku spawacz. Interesuję się również muzyką
      Mieszkam w pięknym słonecznym Tarnowie
      pondro! 
    • By Pietrek90
      Witam serdecznie wszystkich miło mi Piotrek jestem mam lat 28 aktualnie polecił forum kolega i przyszedłem do was szukam miłej zabawy i atmosfera miło fajnie spędzać czas Pozdrawiam wszystkich 😉miłego wieczoru .
    • By WZKC
      Siema!
      Mam na imię Adam. Aktualnie 19 lat na karku. Posiadam ogromne doświadczenie techniczne serwerów jak i organizacyjne. 
      Coś o sobie:
      Miły, kulturalny i mroczny użytkownik. Można mnie znać pod różnymi nickami i z różnych sieci. 
      Mam nadzieję, że poznam tutaj bardzo dużo dobrych znajomych jak i waszych graczy!
      Pozdrawiam i miłego dnia 
    • By TheEndriu
      Witam, trochę już odwiedzam forum więc wypadałoby się przywitać.
      Andrzej jestem, interesuje się gastronomią, informatyką, grafiką komputerową, oraz tym co mnie zainteresuje
      Hobbystycznie maluje figurki.... (5cm) ITP.. Bądź szkicuje coś tam.
      Lubie pograć, porozmawiać czasami na ts...
      Gram na serwerze Only DD2 teraz już nwm który "#"
      Jestem po szkole gastronomicznej..
      Lubie imprezować.
      Gram w cs 1,6/LOL/Borderlands 2 W to najczęściej.
      Szukam ludzi z którymi czasami zagram w którąś z tych gier więc można śmiało pisać
      Mam nadzieje na udaną i przyjemną współpracę
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.