Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Chicen

Witam i o zdrowie pytam

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By PickO
      Cześć wszystkim!
      Zacznę od tego, że się przedstawię dla nowych osób jestem Dawid i mam 19 lat. Wiem, że popełniłem błąd nie informując administracji o mojej długiej nie obecności, ale w moim życiu zaszły pewne zmiany które zrobiły swoje.
      Chciałem przeprosić @ RumcajsJumperza mojego admina i moją zerową aktywność na forum jak i serwerze.
      Czasem w życiu dzieją się różne rzeczy i nie miałem wpływu na to co się stało. Może kiedyś Wam o tym powiem, lecz nie chcę za bardzo o tym gadać. Pewnie narobiłem sobie czarną reputacje u administracji, ale chciałem ich bardzo przeprosić... niestety....

Mam nadzieję, że mi administracja kiedyś wybaczy to co zrobiłem, ale wracam z nowymi celami i jeszcze raz wszystkich przepraszam :)
      Pozdrowionka
    • By LypSeN ZM Star Wars
      Witam Bardzo Serdecznie 
      Minęło już trochę czasu od dołączenia naszego serwera Star Wars 
      A ja jeszcze się nie przywitałem ze społecznością CSowicze
      A więc zacznijmy
      Nazywam się Adrian znany pod pseudonimem LypSeN w internetach 
      Niektórzy mnie kochają a niektórzy nienawidzą ale cóż poradzić , wszyscy kochać mnie nie mogą XD
      W tej sieci chce stworzyć coś czego żadna inna sieć nigdy mieć nie będzie.
      Coś co zapadnie w pamięć prawdziwych wyjadaków serwerowych.

Już niedługo sporo nowości od Ekipy Zombie @ LewyBrzeG ZM Star Wars

Radzę się przyszykować bo będzie niezła jazda  

To na tyle , więcej nie chce o sobie tutaj opowiadać bo i tak każdy z czasem mnie pozna na własną rękę

Ps. Sorrka że takie krótkie przywitanie , ale zaraz niestety trzeba ruszać do pracy 
      Ale liczą się chęci
      Pzdr LypSeN

• By greXCS:GO
      Moje podanie zostało przyjęte, ale od około tygodnia jeszcze nie został wprowadzony mi Admin na serwer

• By True 3 Maps
      Witam.
      Mam na imię  Mateusz,  lat 23 , pochodzę z województwa świętokrzyskigo.
      Przyjąłem  funkcje  opiekuna dd2 , w grze będziecie  mnie mogli spotkać  pod nickiem True jak i na forum  oraz ts3 , jeżeli  ktoś  by miał  pytania do mnie zapraszam na ts3 ,ewentualnie moge wejsc na discord choć  discord  osobiście  nie używam. 
      To chyba tyle , jeżeli  ktoś  ma pytania lub po prostu chce pogadac zaparaszam ts3.
      Widzimy się  w grze. 

• By SyPa
      Witam wszystkich cieplutko. Mam na imię Jakub, mam 22 lata i poza cs'em mam normalne życie  Grywam sobie na gitarze od czasu do czasu, projektuję strony internetowe (hobby; chciałbym to robić zawodowo). Z cs'em swoją przygodę zacząłem w wieku 9 lat (nonsteam 1.6) a dopiero później przeszedłem na steama. Udało mi się pojechać raz w życiu na LAN'a i polecam każdemu przeżyć coś takiego, bo jest to świetna zabawa  Więcej nie ma co pisać bo będę się przewijał gdzieś na serwerach i po forum więc do zobaczyska  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.