Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina SONY


0neg

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA


1. Nick admina/gracza:
Admin 0 NEG/0 Rh-

2. Godzina zajścia:
1:14

3. Krótki opis sytuacji:

jako admin przeczytałem na czacie, zgłoszenie że gracz "RychuPejaSolowka" jest odpalony
Admin bez sprawdzenia gracza wystawił bana ( nie przeszedł na specta)


4. Dowody:
HLTV - mapa wciąż trwa (dodam po zmianie mapy)

proszę o to dowód:

http://d1.hltv.org.pl/srv34565/HLTV-1606050049-de_dust2.dem.zip

5. Czego oczekujesz?:

Upomnienia, Ostrzeżenia, a nawet degradacji admina 

Edytowane przez 0neg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak nie trzeba było na specta ponieważ miałem zgon 2 rundy wcześniej sprawdziłem. Rundę wcześniej przed banowaniem chciałem zbanować, i gdy już byłem w konsoli, usłyszałem tupanie więc postanowiłem się bronić. Dopiero po rozpoczęciu następnej rundy doszło do banowania. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://d1.hltv.org.pl/srv34565/HLTV-1606041330-de_dust2.dem.zip

14 minuta tego dema również dostałem bana od SONY i też nie poszedł na spect, ale nie żył może patrzył i zobaczył coś niepokojącego, tak o dałem te demo nie podpisuje się pod skargą ani nic, zobaczcie sb demo i sami oceńcie 

 

Normalnie bym tego nie pisał ale dzisiaj dostałem 3 razy bana z tego 2 razy ssy i moim zdaniem decyzje o screenach były podjęte bardzo szybko i bez wcześniejszego patrzenia na mnie, po prostu nowy + najlepszy gracz rundy = screnshoty

Fajnie by było gdyby admini uważniej wybierali osoby nawet tym co robią ssy ponieważ nie każdy ma chęci rejestrowania się na forach i pisania UB nie raz sam odpuszczałem bo nie miałem czasu na takie pierdoły, więc opiekun niech powie adminom żeby uważniej przyglądali się tym co mają zamiar ich zbanować.

Edytowane przez RMNRqpHKS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMNRqpHKS osobiście patrzyłem na ciebie ale wiedziałem, że jesteś czysty bo widzie kto co pisze na forum, a tak zwany "brudny gracz" nie rejestruje się nawet na forum, żeby wstawićć ssy więc wiem że nie może nic mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Skargi są beznadziejne :D ale cóz sony to druga skarga na  ciebie myśle że Fig pomyśli dobrze co do ciebie nie może się zdarzyc ze admin ma skargi dwie pod rząd to  trzeba mieć refleks dobry . ja myśle że na upomnieniu się nie skończy niestety .

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie na tym się nie skończy bo gracze nie potrafią zrozumieć że człowiek musi czasem telefon odebrać albo ktoś zapuka do drzwi więc jeśli coś jeszcze wpłynie na mnie po prostu zrezygnuję z rangi admina i zostanę szarym graczem, który nie ma obowiązku żadnego prócz wykonywania celów mapy. Z uszanowaniem Maciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem duzo razy z nim na serwie i baaaardzo czesto  siedzi na specie i pilnuje serwera , a jesli zginal np i patrzyl na goscia ktorego zglosili i w nastepnej rundzie dal ssy bez wchodzenia na spect'a to w sumie chyba nic takiego... no nie wiem jesli byl pewny , ze ktos jest odpalony to chyba nie musi wchodzic na spect'a?

giphy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie