Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie-ProroK


ProroKGM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ProroK

Serwer: CSowicze.pl [ ONLY DD2 ] [ ASYSTY ] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)
Nick admina: KiKerr
Data i godzina:1 7:18:51
Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=8678

 

WItam

Dostałem dziś bana z powodu "ab", podejrzewam że jest to aktywny ban. Wczoraj ktoś o podobnym nicu dostał bana i pewnie dlatego dzisiaj ja poleciałem. Chciałem zapytac admina banującego czy Prorok to to samo co ProroK, i czy przed zbanowaniem nie mogłby sprawdzic adres IP?.  Zamiast tracic czas na pisanie tego posta mogłbym grac na serwerze. Poza tym nigdy nie grałem na żadnych chitach bo gram dla przyjemności i tak lubie spędzac popołudnia. Prosze o odbanowanie.

Z góry dziękuję

ProroK
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu niczego nie używałem do grania w cs-a. Jak dostawałem gdzieś bana to zawsze z SS-ami i SS-y były w porządku. Czy w jakiś sposób da się udowodnic że to nie ja tylko jakaś podszywaka grała na chitach? Nie jestem dobry z obsługi kompa a jedyne co mi przychodzi do głowy to  sprawdzenie adresu IP. Czekam na jakieś inne propozycje.

Dodam że wcześniej grałem na Polskim Gammingu no ale siec zamknięto. Tam  problemów nie miałem oprócz wspamianych SS-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie