Skocz do zawartości

Zablokowane słuchawki


Wyimaginowany

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście posiadam superlux hd681 oraz a4tech fatality. Bardziej superlux polecam. Ogólnie jak byś szukał słuchawek patrz na takie które mają dobre pozycjonowanie bo to jest ważna rzecz w csie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam superlux hd681 oraz a4tech fatality. Bardziej superlux polecam. Ogólnie jak byś szukał słuchawek patrz na takie które mają dobre pozycjonowanie bo to jest ważna rzecz w csie

 

Za pozycjonowanie dzwieku bardziej odpowiada karta dźwiękowa niż sluchawki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym się z tym nie zgodził. To sluchawki odgrywają najwaznieszą rolę. Jedyne co mogę dodać że jak ktoś ma sluchawki za pare stówek i podpinajac do byle jakiej karty z lat 90 to napewno mu guzik da. Dla takich przecietniaków (chodzi mi o sluchawki) wystarczy nawet zwykla integra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-gaming-kingston-hyperx-cloud-ii-czerwone-i5976568424.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=88002

 

 

Ja mam te i jestem mega zadowolony tyle, że cena trochę wysoka ja dostałem od siostry na urodziny osobiście bym nie wydał tyle hajsu na słuchawki :D

JZl8ek8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom słuchawki gamingowe zbytnio nie są takie dobre jak podaje producent. 7.1 5.1 nic zbytnio nie daje ze względu na to że cs ma strumieniowanie stereo. No ale jak jest zadowolony to dobrze o to chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sluchawki-gaming-kingston-hyperx-cloud-ii-czerwone-i5976568424.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=88002

 

 

Ja mam te i jestem mega zadowolony tyle, że cena trochę wysoka ja dostałem od siostry na urodziny osobiście bym nie wydał tyle hajsu na słuchawki :D

oj przepłaciłeś xddd, już lepsze za 100 zł zamówiłem a więc do zamknięcia xd

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Hyde ParkOfftopic"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie