Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na adminów


Rekomendowane odpowiedzi


Twój nick:Sandały Mojzesza

Nick osoby na którą składasz skargę:Cuxu i inni nie znam nikców to się nie wyświetlają jak piszę admin

Powód skargi:pisałem dzisiaj więcej niż 10 razy na Shoutboxie aby wszedł admin bo grają haxy,to na te 10 razy Soul wszedł tylko 3 razy i nikt więcej,gram na tym serwerze może tydzień może dwa,ale zauważyłem że nie ma nominowania map tylko cykl,ok rozumiem,jest cykl jest to server FFA czyli gramy rożne mapy,sytuacja z przed tygodnia ,gramy sobie jakąś mapę nie typową de_dust3 czy jakoś tako,po 2-3 minutach admin daję votę do zmiany w którym są podane 4 mapy,
de_nuke
de_inferno
dd2
i bodajże west albo eldorado,ffa to ffa gramy mapy z kosmosu bo takie ludzie wybierają a jak dla admina się nie podoba to niech wyjdzie albo posiedzi mape na spekcie(chociaż blokuje slota) nie raz siedzi na spekcie i sobie siedzi i nic nie robi,ale mniejsza oto,nie rozumiem jedno po co brać mapę i za 2 minut zmieniać,chodzi mi też o ludzi,teraz sytuacje z przed chwili

wybraliśmy mapę css_cbble czy jakos tak ,ta z cs go,gramy 12 ,minut do konta,admin Cixu pada jak leszcze i nagle na sayu "Zmiana?" o czym daje vote i oczywiście mapy:De_nuke,inferno,eldorado,no i po czym ją zmienia,no ku**** nie rozumiem czegoś tutaj,to jest FFA czy 3-4 MAPS?,z tego co wiem taki server już istnieje to może ten admin niech sobie tam pogra,i nie tylko on ci co chcą tylko te mapy grać też proszeni są o granie na dd2 only albo 3 maps,a nie wchodzienie i zmienianie mapy po 2-3 minutach na te podstawowne bo to "gowno"a nie mapa bo to"nie znam tej mapy ,zmiencie ją" itp.


kolejna sprawa,dzisiaj grałem na de_eldorado,biegały dwa haxy,admin na serwerze był ponieważ co pare sekund spamował czy w podobie tego" Chcesz kupić vipa wpisz /vip" jakoś tak na Seledynowo i zielono,
pisałem 12 krotnie na u@ podając dwa nicki i po myślniku wh,
na spekcie nie było żadnego gracza ,czyli admin też nie raczył wejść,no i minęła sobie mapa,następna de_dust2003 ,tak samo 0 reakcji ,ten ns ponad 30 fragów do 0 czy 1,nic ciągle gramy,pograłem do końca dusta i wyszedłem bo ta gra nie miała sensu.


Dowody:

Świadkowie:Ludzie z serera w przypadku zmian mapy,a co do haxów to nie widzą jak pisałem na u@.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga bez sensu, jeżeli masz problem napisz skarge w dziale danego serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie