Skocz do zawartości

Zablokowane QueeN Okradziona.


Anka for QueeN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowa na forum wiec prosze o dystans.

Otoz gralam sobie na serwerze normalny dzien jak codzien.Wylaczylam csa i nastepnego dnia loguje sie i patrze niemam niczego :O.

Mam swiadka na to ze byla podszywka i mnie okradla czy jest mozliwosc rozwiazania w jakikolwiek sposob tego problemu? I wydaje mi sie ze wiem kto mnie okradl "Rado" jakos tak. Prosze o Pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowa na forum wiec prosze o dystans.

Otoz gralam sobie na serwerze normalny dzien jak codzien.Wylaczylam csa i nastepnego dnia loguje sie i patrze niemam niczego :O.

Mam swiadka na to ze byla podszywka i mnie okradla czy jest mozliwosc rozwiazania w jakikolwiek sposob tego problemu? I wydaje mi sie ze wiem kto mnie okradl "Rado" jakos tak. Prosze o Pomoc !

Podaj swój nick jakie miałaś skiny i najważniejsze dowody :/ nie można odzyskać bez dowodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIck : QueeN

Skiny : Shadow Daggers,M4a4 Dragon, 4 klucze, jakies skrzynki ale nie sa one wazne.

Dowody: Mam swiadkow na to jak okradl mnie "Sledzio" on czyli "Rado" dzisiaj dostal juz bana za oszustwo ale co z moimi skinami ?

Edytowane przez Anka for QueeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIck : QueeN

Skiny : Shadow Daggers,M4a4 Dragon, 4 klucze, jakies skrzynki ale nie sa one wazne.

Dowody: Mam swiadkow na to jak okradl mnie "Sledzio" on czyli "Rado" dzisiaj dostal juz bana za oszustwo ale co z moimi skinami ?

Za skiny administracja nie odpowiada ;)

Mogę Ci dać jakiś z własnej woli.

Rado zbanowalem ja, byłem świadkiem kradzieży, niestety miałem przy tym udział bo jak to stwierdził RaDo "konto kolegi". Masz nauczkę, wymyśl trudniejszy pin :)

Demo powinienem znaleźć bo to było wczoraj około 19-20.

Edytowane przez magiczny `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Nie płaczę kolego.

Po 2 Pisalam ten post ze wzgledu na to ze wielu osoba sie to przydarzylo i chce innych uchronic od tego a przy okazji zalatwic tego goscia nim byl "Rado"

Po 3 nie jest konieczne bys sie wypowiadal w tym temacie skoro piszesz takie bezsensowne odpowiedzi typu "nie placz" Jestes promotorem i tyle nie wiesz o co chodzi dokladnie to sie prosze nie wypowiadaj ;)

 

Pozdrowienia Gorace od Ani :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Dziś/Jutro będzie reset i prosimy ustawiać mocniejsze piny to nie będzie kradzieży (PS: administracja nie odpowiada za skradzione rzeczy gdyż nie jest to nasza wina lecz tylko i wyłącznie Wasza)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 80.72.33.58:27145COD 201 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie