Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja dot. Grupy Forum


MizumiYT

Rekomendowane odpowiedzi

! Witam Siemanko !


 


-Jak widzicie u mnie w opisie zacząłem jakieś kilka dni temu może tydzień nagrywać na YouTuba.


- Nie wiem co będzie jak to będzie lecz robię co mogę staram się wrzucać filmiki co 1-2 Dni Robocze.


 


-Moja propozycja jest taka , aby zrobić grupę na forum (YouTuber) , nie jest to może dużo przydatna grupa ale myślę że było by okey :) .


 


Subów mam jak na razie 31 ale już nie długo to się zmieni iż staram się promować filmiki aby sięgały one do dalszej Polski , a nawet za granice.


 


W zamian za Grupę , będę reklamował ogólnie forum oraz każdy z serwerów z osobna . 


 


Jeżeli spodobał ci się ten pomysł to zostaw pozytywny KOM ,a jeżeli nie to wiesz sam co robić :D


 


Pozdrawiam serdecznie MizumiYT


 


Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCxI4kOKAKsBY4iMh571uhqg


Edytowane przez MizumiYT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga Youtuber to bardzo dobry pomysł. ;) Przydałby się ktoś, kto by tworzył jakieś niezłe filmikowe reklamy serwerów ,a znam Mizumi dość długo i wiem że na pewno stworzyłby świetny film bo zna się na swojej "robocie". :D

Edytowane przez `Nelkaa.

~b_350_20_E0176C_BA0F0F_D1BFBF_2FA218.png~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to zbędne.

Mało kto co nagrywa u nas na yt. W dodatku nie każdy mógłby dostać rangę ( min. ileś subów ).

Tak jak ez napisał jest ranga promotor. Nagrywasz reklamy z csowiczów to otrzymujesz takową rangę.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie zbędne, dalej możesz robić to co robisz, a na forum jest ranga promotor, więc możesz składać podanie :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie