Skocz do zawartości

Zablokowane Taru_Polish ^^ Administratorem?


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na Serwerze: Taru_Polish ^^

Wiek: 12, niestety nie mam wiecej niz 16 lat, ale fajnie sie ze mna pracuje (Jestem ogarniety) ;)

Dlaczego właśnie Ty: Przed chwila widzialem gracza z auto lama, innego z triger botem, i kogos co naduzywa mikro :)

Mnie to wrecz upokarza, ze nie ma admina choc jest ich wiele, i , ze gracze tak poprostu psuja rozrywke innym...

Ja osobiscie moge obiecac, ze bede wywiazywal sie z obowiazkow admina, niegdys to dla mnie zabawa :)

Nie chce obrazac innych, ale to co sie dzieje na serwerze podczas nieobecnosci administratora to szczyt granicy...

Doświadczenie:Znajomość AMXX [1-10]: 8/10 sa chyba pewne rzeczy o ktorych niewiem.

TeamSpeak 3: Posiadam

Sprawny Mikrofon : W grze nie dziala (Sterowniki), ale na ts3, skype pojdzie :)

Mutacja: Zmutowany :)

Ile czasu spędzasz na serwerze: od 4-6godz w dni szkolne, natomiast w weekendy ponad 6godz.

Jak długo jesteś z nami: Okolo 2 miesiace.

Link Do Game Tracker: http://www.gametracker.com/tarupolish/

Dofinansowanie serwera 11,07zł [tak/nie]: Tak

 

Dodatkowe informacje na moj temat, jezeli nikomu to nie przeszkadza.

-Mam 2 komputery wiec moge byc na forum i jednoczesnie w grze :)

-pewnie myslicie, ten typ ma 1 post, co on sobie mysli? Ze bedzie adminem? No wlasnie, ze mam ponad 18postow o ile sie nie myle, moje stare konto to Taru_Polish ^^ na ktorym pomoglem zapewne wielu gracza, niestety musialem zrobic nowe konto, gdy tamto sie zwiesilo, nie moglem pisac postow, na profil nie moglem wejsc, nie moglem nawet wejsc na shoutbox i czytac nowych postow uzytkownikow sam nie wiem oco chodzi, wiec prosze o wyrozumienie :/

-W ostatnim poscie napisalem ze mam 13lat, pomylilem sie o jedna cyfre :) przepraszam was za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Konto pod podanie.

- Wiek.

- MK (chyba).

- Nie potrafisz dać poprawnego linku do GT.

Jestem na nie.

 

@ Najpierw napisałeś na SB, że założyłeś nowe konto na forum. bo pierwsze Ci się "zwiesiło" jak sam to określiłeś, teraz piszesz, że podszywa? Zastanów się troszeczkę nad tym co piszesz...

Edytowane przez Enigmatyczny

GGBWl7f.gif

GG: 20772274 | Steam: Enigmatyczny | TS3: Enigmatyczny | PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknijcie i Zbanujcie tego Użytkownika, ponieważ to jest podszywka prawdziwego Taru_Polish. (Wynika to z tego, że prawdziwy się wypowiedział nawet w tym temacie :d)

 

Na Nie!

 

POWODÓW NIE TRZEBA PODAWAĆ, PONIEWAŻ GRACZ PODSZYWA SIĘ POD INNEGO GRACZA!

6291b940c013.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie