Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja dot. działu redakcji.


Enigmatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam skromną propozycję dotyczącą działu redakcji. Mianowicie chodzi o zrobienie dodatkowego poddziału o nazwie Własna twórczość.

Wyprzedzam pytanie - "Dlaczego?" Już spieszę z odpowiedzią. Z pewnością na forum znajdą się dusze, które coś tworzą. Czy to piosenki, wiersze czy opowiadania. Ja jestem jedną z takich osób i chciałbym móc się podzielić swoją twórczością z resztą społeczności csowicze. Jest to o tyle ciekawy pomysł, że autor będzie mógł otrzymać od czytelników obiektywne (mam nadzieję) oceny swoich "wypocin". Mam nadzieję, że propozycja się spodoba i zostanie wprowadzona.

GGBWl7f.gif

GG: 20772274 | Steam: Enigmatyczny | TS3: Enigmatyczny | PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam skromną propozycję dotyczącą działu redakcji. Mianowicie chodzi o zrobienie dodatkowego poddziału o nazwie Własna twórczość.

Wyprzedzam pytanie - "Dlaczego?" Już spieszę z odpowiedzią. Z pewnością na forum znajdą się dusze, które coś tworzą. Czy to piosenki, wiersze czy opowiadania. Ja jestem jedną z takich osób i chciałbym móc się podzielić swoją twórczością z resztą społeczności csowicze. Jest to o tyle ciekawy pomysł, że autor będzie mógł otrzymać od czytelników obiektywne (mam nadzieję) oceny swoich "wypocin". Mam nadzieję, że propozycja się spodoba i zostanie wprowadzona.

 

Ten dział i tak kuleje, chociaż można trochę pokombinować. Dział recenzje gier i recenzje filmów/anime złączyć w jeden "Recenzje", a zamiast jednego z nich zrobić własną twórczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zbędne.

Jeśli masz własny wiersz czy tam opowiadanie to możesz się z nami podzielić tym w dziale Offtopic ;)

 

 

Ale to tylko moja opinia.

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

W dziale Aktualności można takie coś napisać.

Z tego co widziałem, w tym poddziale są umieszczane wpisy głównie dotyczące CSa, turnieje etc.

 

Wydaje mi się to zbyteczne z powodu takiego, że nikt tego prowadzić nie będzie.

Ja jestem jedną z takich osób i chciałbym móc się podzielić swoją twórczością z resztą społeczności csowicze.

 

Ten dział i tak kuleje, chociaż można trochę pokombinować. Dział recenzje gier i recenzje filmów/anime złączyć w jeden "Recenzje", a zamiast jednego z nich zrobić własną twórczość.

Dobry pomysł, podoba mi się. Myślę, że mógłby się przyjąć. Lecz wiadomo, zaczekamy i zobaczymy co na to czerwoni.

 

Jeśli masz własny wiersz czy tam opowiadanie to możesz się z nami podzielić tym w dziale Offtopic ;)

W offtopie są zazwyczaj (czyt. nie zawsze) umieszczane - nie ukrywajmy - badziewne tematy i niewiele osób tam zagląda. W dodatku jeśli robię coś co ma związek z redaktorstwem, a dział taki istnieje na forum, to dlaczego nie pomyśleć nad poddziałem, który byłby przeznaczony do tego typu rzeczy, jakim są własne teksty? Sieć nic nie traci, a zawsze znajdzie się coś ciekawego do czytania. Wiersze (etc.) nie są tak długie jak np. wywiady, więc nikt się nie zanudzi. Oczywiście, o ile tekst będzie dobry. :D

Edytowane przez Enigmatyczny

GGBWl7f.gif

GG: 20772274 | Steam: Enigmatyczny | TS3: Enigmatyczny | PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie