Skocz do zawartości

Zablokowane Skraga na gracza Hubi_2004_


Grzybix

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Grzybix
Nick oskarżonego: Hubi_2004_
IP/SID oskarżonego: 188.146.137.15  + Ip ma zmienne
Godzina i data zdarzenia: 11;39 30.04.2016 
Mapa: css_cache
Screeny/demo: Nie mam
Opis sytuacji: Od 3 dni widzę, jak ten gracz jest odpalony. Mianowicie, ma trigger bota czy tam aima na przycisk. W niektórych momentach to co on strzela jest niemożliwe. Jest odwrócony czasami 180 albo 360 stopni i dziwnym trafem celownik od razu leci na głowę. Pisałem do Admina Wczoraj i Przedwczoraj aby coś z nim zrobił, to oczywiście powiedział, że go sprawdzi, po jakimś czasie zapytałem się go jak tam z nim, czy go sprawdził, nawet nie odpisywał. Nie mam ochoty grać na tym serwerze z tym o to gościem, który zaprzecza i idzie w zaparte, że nic nie ma. Czasami strzela normalnie, ale jak już nie trafia, to wciska binda i siadają mu głowy... Zróbcie coś z nim. Inni gracze na serwerze mogą potwierdzić, że coś z nim nie tak. Apropo Administracji, to chyba mają to w dupie i to olewają ;). Dodam też, że moim skromnym zdaniem jest to, że to jest dzieciak wnioskując po tym, jak pisze i jaką ortografią się posługuje.

Edytowane przez Grzybix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie