Skocz do zawartości

Zablokowane [WH] Dill Gang - turniej 5vs5


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: Turniej ESL 5vs5

Data(godzina i dzień): Poniedziałek - mecz grupowy na dust2 i mirage. Piątek - mecz półfinałowy na nuke i tuscanie
Nick podejrzanego: |DG|DiLL GanG - coś w ten deseń
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "): Brak. Piszę ten temat tutaj, żeby nie było, że wywalam drużynę z turnieju "od tak" bez podstaw.
Link do HLTV: poniżej
Rodzaj wspomagacza: wh/esp
Podejrzane momenty:

 

de_mirage http://f1.hltv.org.pl/srv36703/HLTV-1604252142-de_mirage.dem.zip

 

7:16 - reakcja, zatrzymanie
10:20 - "idź przodem, boję się snipera"
11:36 - chciał spojrzeć w łącznik, pojawia się model w oknie i szybka zmiana celu
12:50 - pierwszy raz takie zachowanie. Zawsze podchodził pewnie galą, teraz się wcelował idealnie w krawędź na wychylającego snipera. W następnej rundzie (13:35) znowu pewnie podchodzi z AWP na galę
21:40 - boi się wychylić, CT obok
23:19 - idealny timing z gościem na gali?
23:48 - trochę zoomuje, klasycznie dla niego, sprawdza pozycje i po chwili szybki podwójny zoom na przebiegającego CT
24:24 - dla mnie perełka. Nigdy tej pozycji nie sprawdzał, a wcelowanie się strasznie nienaturalne.

 

de_dust2 http://f1.hltv.org.pl/srv36703/HLTV-1604252214-de_dust2.dem.zip

 

3:25 - rzuca okiem na podest i stwierdza, że czysto, nie sprawdza nic, bo wie, że na drzwiach są wszyscy przeciwnicy

5:47 - perfekcyjny wyskok

18:26 - info, że jest za skrzynią. Każdy normalny gracz po skróceniu mida i zobaczeniu, że jest czysto przed longiem i w ciemni stwierdza, że przeciwnicy wybrali bombsite B. Podejrzany jednak sprawdza skrzynię. W kolejnych rundach jest zupełnie inaczej.

 

de_nuke http://f1.hltv.org.pl/srv36703/HLTV-1604291811-de_nuke.dem.zip

 

12:40 - nie wie jak się zachować, CT u góry, postanawia uciekać przed wrogiem

16:44 - idzie, idzie, nagle stop, bo model biegnie, szybki zoom i szybka reakcja

18:50 - info, że jeden jest w kurniku

30:12 - w tempo za modelem

30:20 - wychyla dół, ten cofa

30:37 - boi się wychylić, wcelowany TT, nagle TT odpuszcza i podejrzany momentalnie wychyla wcelowany

 

de_tuscan http://f1.hltv.org.pl/srv36703/HLTV-1604291848-de_tuscan.dem.zip

 

3:58 - przedtem ciągle się oglądał na drzwi gdy TT był daleko. Parę sekund potem TT jest blisko i podejrzany się wcelowuje w niego, nie boi się już drzwi + korekta celownika (za wysoko to go obniża na wroga)

9:00 - zeskakuje, bo TT u góry

14:10 - info. Każdy by poszedł pod A, gracz jednak wie lepiej

17:10 - paka B, podejrzany leci szybko na plecy, jednak zatrzymuje się, bo widzi mnie za ścianą, puszcza kolegę przodem

22:28 - perełka, za którą jestem w stanie nadać bana. Pomylił ściany. Myślał, że TT jest przed skrzynią na środeczku tego "korytarza", a jednak model był ZA SKRZYNIĄ, podejrzany trafia. Chwilę oszołomiony nie wie co robić, bo w tym momencie wiedział, że się spalił maksymalnie. 

 

Bez_tytu_u.png

 

Na temat tego posta, który mnie śmieszy.. Twierdzisz, że się spłakałem, bo przegraliśmy mecz i dlatego twierdzę, że jest spalony. Nie kolego, o tym, że mieliście odpała w teamie wiedziałem już w poniedziałek. Siedziałem na spect i bacznie oglądałem Wasz mecz grupowy z drużyną Nie Wiem, a gra Dill Ganga mi się nie podobała to już wtedy oglądałem demko. Mogłem Was już dzisiaj skreślić z turnieju, ale postanowiłem, że zagramy mecz półfinałowy. A wiesz dlaczego? Żeby mieć jak najwięcej akcji na Twojego ziomka z teamu. Jak widać nie myliłem się, Twój chłopak leciał spalony. ;) Poza tym, nie masz za grosz wstydu, żeby jeszcze użytkowników VIP'ami na serwerach przekupywać? Jesteś albo ślepy, że nie zauważyłeś odpała w swoim teamie, albo miałeś go świadomie, żebyście ugrywali. Po co go zawzięcie bronisz, przecież widać, że leciał odpalony.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. jakim prawem ty rozpisujesz sobie demko wg które jest z dupy napisane i nie prawdą co tam było xd xd skoro grałeś na tym turnieju !! gdzie byli sędziowie ? ja się pytam po 2. płaczesz płakałeś i zawsze będziesz płakał mamy tu nawet z 10 ludzi z tej sieci że ten ziomek nigdy sie nie odpala i nie będzie bo go wszyscy osobiście znamy nie umiesz przegrywać i taka jest prawda każdy ci to powie !!!! ty i ten twoj team z dupy przegrywać nie umiecie !! w tej chwili demko będą oglądać doświadczeni ludzie nie tacy jak ty z dupy wzięty :). Proszę wyższą administracje o rozpatrzenie tego ponieważ on tego nie może robić :) co do turnieju jutro gramy z drużyną Shainy i dks :). a twoj cały turniej płaczku mamy w dupie :) Dziękuje i pozdrawiam grajcie sobie między sobą xd xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1. jakim prawem ty rozpisujesz sobie demko wg które jest z dupy napisane i nie prawdą co tam było xD xD skoro grałeś na tym turnieju !! gdzie byli sędziowie ? ja się pytam po 2. płaczesz płakałeś i zawsze będziesz płakał mamy tu nawet z 10 ludzi z tej sieci że ten ziomek nigdy sie nie odpala i nie będzie bo go wszyscy osobiście znamy nie umiesz przegrywać i taka jest prawda każdy ci to powie !!!! ty i ten twoj team z dupy przegrywać nie umiecie !! w tej chwili demko będą oglądać doświadczeni ludzie nie tacy jak ty z dupy wzięty :). Proszę wyższą administracje o rozpatrzenie tego ponieważ on tego nie może robić :) co do turnieju jutro gramy z drużyną Shainy i dks :). a twoj cały turniej płaczku mamy w dupie :) Dziękuje i pozdrawiam grajcie sobie między sobą xD xD

 

Zajmij się lepiej słownikiem.

 

Temat zamykam, ale jest do wglądu dla każdego. Jak ktoś ma zastrzeżenia niech pisze.

 

Siwucha. Akcji z tuscana 22:28 nie wytłumaczysz. Chłop pomylił ściany. Tylko debil myli ściany, bo jedną akcją spalił się wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie