Skocz do zawartości

Zablokowane WiCHura Aka stasiu | Podanie na ADMINISTRATORA|


KleszczU

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16 (13.12.2000r)
Dlaczego Ty: Jestem aktywną, pomocną oraz kulturalną osobą oraz posiadam Odpowiednie doświadczenie do pełnienia roli Administratora serwera. Pełniłem tą funkcję nie raz, nie dwa, nie pięć.. tak więc z pewnością bez trudu poradziłbym sobie w pilnowaniu porządku na serwerze. Kolejnym argumentem, dla którego składam podanie jest fakt iż serwer jest "oblegany" przez osoby, które łamią regulamin serwera, tak więc chciałbym pomóc Administratorom oraz Graczom, by gra była miła i bezkonfliktowa. Zawsze, gdy ktoś prosi mnie o pomoc staram się mu pomoc, nawet jeśli za dużo nie mogę zdziałać, tak więc uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na stanowisko Adminitratora Serwera.
Doświadczenie: Takowe posiadam, gdyż już wielokrotnie pełniłem funkcję Administratora Serwera.
Znajomość AMXX [1-10]: 6/7
Ile czasu spędzasz na serwerze: w tygodniu około 2 godziny dziennie, na weekendy nawet do 4/5 godzin dziennie.
Jak długo jesteś z nami: Na sieci ponad rok, na serwerze kilka dni.
Składka miesięczna [11.07zł] (TAK/NIE): Myślę, że TAK.
Link Do Game Tracker:http://www.gametracker.com/player/Stasiu/91.224.117.27:27160/
Masz Steam (TAK/NIE):TAK 
Link do Banid:http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:19190471
Mikrofon [TAK/NIE]:TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ przyda się admin (ktoś mnie zastąpi jak ja na urlopie ;) )

+ steam

+ składka

 

Masz moje tak

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZOMBIE + EXP - 91.224.117.27:27160ZM+EXP Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie