Skocz do zawartości

Zablokowane Klaudia ^^ brak ss


Klaudia ^^

Rekomendowane odpowiedzi

 
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Fan
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [Reklama]
[AMXBans] Powod: 'WH'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanent
 
Nie otrzymałam ss-ów co świadczy o braku kompetencji admina, gdyż sama nim byłam i doskonale znam zasady i regulamin, które tej funkcji dotyczą. Co za tym idzie nie mam możliwości poświadczyć o swej niewinności, gdyż względem tego admina posiadanie skilla= z posiadaniem programów. Pomijam oczywiście fakt, że 2 dni temu wstawiałam ss-y i były one czyste no, ale cóż... Proszę zatem o odbanowanie mnie gdyż:
- admin niepoprawnie mnie zbanował - nie dał ss-ów w roli dowodów
 

Twój nick: Klaudia ^^

Serwer: only DD2 bf2
Nick admina: Fan
Data i godzina: 28:04:2016 godzina 15:00 
Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php

Opis sytuacji: Było ich dużo i dobrze grałam. Nie będę ukrywać, że zainwestowałam w sprzęt gamerski, bo gram od ponad 2 lat w cs-a i mam naprawdę wartościowe słuchawki dzięki którym bardzo dobrze słyszę wszelkie dźwięki z cs-a. Oczywiście według niektórych jest to wh, że słyszę z anarchii jak ktoś przeładowywuje broń w piachu. I dodam tylko że to że ktoś na kosie biega i go nie widać, nie jest równoznaczne z tym że go nie słychać.

Dodatkowe informacje: Mam skilla i dużo osób na tym serwerze to wie. A taki admin, który banuje Cię (za rzekome wh) bez pozyskania jakichkolwiek dowodów, często również pod presją graczy nie ma prawa nazywać się adminem, bo swoimi działaniami godzi w osobowość umiejętnych graczy.  To wszystko co mam do powiedzenia.

Edytowane przez ♔ Najarany ♔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie