Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie.


MlodszA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MLodsza

Serwer: dd2
Nick "admina":  `izcoN 

Data i godzina: 27.04.2016 - 11:32:02
Link do Twojego bana:http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=7045

Link do HTLV: mam nagrane swoje demo , http://www119.zippyshare.com/v/knDQdsoN/file.html
Opis sytuacji: Nikt bezpodstawnie nawet "właściciel" sieci nie będzie mnie oskarżał o "przekupywanie innych adminów" i mówienie tego na serwerze gdzie jest mnóstwo ludzi. Nie pozwolę sobie na oczernianie mojej osoby. Powiedziałam aby przestawił te dowody a nie publicznie mnie oskarżał o coś czego nie robię. i z niecierpliwością czekam na te D O W O DY To raz.

Dwa piszę na u@ aby uspokoił KAROL *_* PREZES bo non stop gada przez mikrofon czym bardzo utrudnia grę, obraża innych graczy jak mu zwrócą uwagę.I kolejny raz wychodzi, że to moja wina bo coś zgłaszam na u@. 

"[VIP] *DEAD* `izcoN :  twoj kolega z ryjem takze wiesz xD " (super logika, tego gracza nawet nie znam+) 
 
 
Kolejna sprawa jak już się mam rozpisać. 
DKS miał rację twierdząc, że Wspaniały Gracz Karlito jest bezkarny i ma zajebiste plecy na forum i na serwerze. ( nie będę tutaj dodawać prywatnych rozmów na steam)
http://www99.zippyshare.com/v/zc8aWaFJ/file.html" Co ty myślisz, że ja na tym ucierpię? " (no najwidoczniej miałam taką nadzieję)
a to napisał zaraz po dzisiejszym permie : - http://www63.zippyshare.com/v/BO48lyyj/file.html ( to nadal ja prowokuje) 
 
Demka z dzisiejszego dnia gdzie oczywiście to ja prowokuje Wspaniałego gracza Karlito  : 
 
 
Pisałam do Karlito aby dał mi spokój, bo miałam przekazane od DKS i Rumcajsa abym zlewała go nic nie pisała do niego nie mówiła ani nic. Wielu graczy mówiło do niego żeby dał mi spokój. A on dalej swoje. 
 
Dalej na prośbę Rumcajsa dołączam jeszcze dema z Dobrym < 3 Gdzie to wszystko się zaczęło. Nie będę rozpisywać w których minutach to się wszystko działo nie mam na to chęci i czasu. : 
 
Mam dość wysłuchiwania jaka to ja niedobra jestem i strasznie wyzywam innych (haha!) Gdzie moje wyzywanie to "No ja pierdole jak rzucasz te fleshe" bądź " Możesz kurwa nei blokować" ale tak wyzywam okropnie innych graczy i wszystkich dookoła prowokuje. 
Zanim Przyszedł Karlito dzisiaj rano na serwer było fajnie śmiesznie wesoło i przyjemnie. Ten tylko przylazł i od razu zaczęły się spiny. Gdzie ludzie mogą to potwierdzić. Sam MOC ENERGIA [rak team] mówił mu aby się w końcu ode mnie odpierdolił i przestał po mnie jeździć. 
Tak jestem wulgarna i tego nie zmienię , ale nie prowokuje i nie ubliżam ludziom bez konkretnej przyczyny(patrz nazywanie mnie dziwka i szmata, jak i moja Mamę i rodzinę) a na to nie pozwolę. 
 
 
Szczerze mam w dupie to czy dostane UB  czy nie. Przedstawiam sytuację od początku do końca z DOWODAMI a nie tylko pisanie 
bo ktoś mi coś dał , bo ktoś coś dał izcon , bo ktoś coś na ciebie powiedział. Tak jak Izcon na serwerze, że przekupuje adminów? hahaha. 
 
 

Dodatkowe informacje: wszystko opisane jest powyżej. 

 

 

ps. i czekam Karlito na Twoje dowody o których pisałeś mi na prv na forum i które wysłałeś właścicielowi. 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze a więc zaczynamy...

 

Tak naprawdę KAROL nikomu nic złego nie zrobił to po pierwsze. Po drugie nikogo nie obrażał a robił wszystko w żartach, nikomu nie przeszkadza jego "Gadanie przez mikro". Kolejna kwestia to taka, że to nie KAROL zaczynał dlaczego? Rozmawia do Ciebie normalnie po czym ty od razu z krzykiem na niego, logiczne? Nie sądze. Dalej rozmawiałem z Tobą normalnie ale z Tobą najwidoczniej się nie da, sama prowokujesz a potem robisz problemy na serwerze jak i na forum. Może nie prowokujesz? Znajdą się osoby i takie które potwierdzą tą kwestie i wypowiedzą się na ten temat i nie płeć tutaj gra role bo to, że masz "cycki" nie świadczy, że jesteś lepsza od innych i masz przez nie jakąś władze. 

 

Kończę konwersacje w tym temacie bo to jest chore a przykładem jest twoja ostatnia skarga.

 

A UB masz bo z tego co widze Rumcajs ci dał.

 

Tak samo Cię przeprosiłem niedawno bo wiem, że "Perm" był troche surowy i niesprawiedliwy. Nie przyjęłaś przeprosin to już twoja sprawa. Ja nie bede sie ludzi prosił :)

Dodam, że masz bany na innych sieciach i raczej też z podobnych przyczyn. No comment.

 

+ To, że nie czytam twoich wiadomości u@ może być przykładem tego, że ty olewasz moje zdanie to dlaczego ja nie moge ignorować twoich wiadomości?

 

Pozdrawiam.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam na dowody mojego przekupywania adminów. 

Jak i inne dowody które rzekomo macie na moją winę. 

 

ps. czy naprawdę mam wgrywać kolejne demo jak w CT był taki syf że głowa boli ? (Zachowanie Karolek plus kilku innych ludzi) 

Ludzie pisali na say aby ktoś zareagował bo grać się nie da.

Bo był wieczny wrzask krzyk pisk i cholera wie co jeszcze.

plus zero reakcji z Twojej strony. 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na innych zachowanie tylko patrz na swoje bo święta nie jesteś :)

Z tym przekupywaniem była takowa informacja i dodam, że nie mówiłem, że jest pewna prawda? Mówiłem, że tego nie czytałem i jeżeli się dowiem to dam ci znać a tym robisz następną afere.

 

Dzisiaj gdy grałem nie było problemów z mikrem, jedynie Karp który dostał bana za mikro a reszta pisała na sayu a nie na u@. A kto zgłaszał problemy na u@ za mikro to tylko ty (przeważnie) | (Uspokoj KAROLA) itd..

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiem Ci, że ja dostałem takie info, że ty adminów przekupujesz. 

Dostałem screeny tylko ich jeszcze nie zobaczyłem. Zobaczę to Ci powiem."

 

To na chuj siejesz jakiś ferment skoro nie widziałeś a mówisz takie rzeczy? CYRK  

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Ciebie tylko poinformowałem kobieto. Kończę konwersacje z Tobą a temat zamykam.

 

Dostałaś UB a ja już się do Ciebie nie będę wtrącał idź rób na serwerze co chcesz tylko mi potem nie płacz na u@ :)

 

/cl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa BanówProśba o odbanowanie [brak Screenów]"

do

"Strefa BanówArchiwum".

reskiz.png.43d8a0326b8afc7c2ec82789c73473aa.png.cacde80a679cf847443ddf1324c95189.png

 

Potrzebujesz pomocy? Chętnie pomogę jeśli będę w stanie. Wejdź na mój profil TUTAJ i wyślij wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie