Skocz do zawartości

Zablokowane Podwójna skarga


MlodszA

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA GRACZA

 

Twój nick: Młodsza 
Nick oskarżonego: PODOBNO TRZESE SERWAMI [t] , Onaaa <3 
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:48093573 , STEAM_0:0:149473744 http://www94.zippyshare.com/v/TPOFriFV/file.html, http://www94.zippyshare.com/v/p29BTWQh/file.html 
Godzina i data zdarzenia: od 11:00 , 20.04.2016
Mapa: dd2 
Screeny/demo:
 http://www100.zippyshare.com/v/oGyxxznF/file.htmlhttp://www68.zippyshare.com/v/RBuTaZjP/file.html 
Opis sytuacji: Cały czas lecą wyzwiska od tych osób.

Rano jak weszłam ta "damessa" do mnie pisze " zamknij już tą morde".

Nie reaguje bo nie ma sensu. Ale z każdą kolejną zmianą mapy było coraz gorzej.

W końcu nie pozostałam dłużna bo ile można czegoś takiego wysłuchiwać ?!

Admin w ogóle nie reaguje chociaż wielokrotnie zgłaszałam na u@ aby zareagował.

Mam  nadzieję, że wyżej wymienione osoby zostaną naprawdę surowo ukarane z banem na dzień bądź więcej. Plus Admin który nie potrafił zareagować. 

 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno grałem z tobą i też usłyszałem słowo na mikro od ciebie  ty kurwo :)    i cie napisałem wtedy że nie ładnie to świadczy o tobie !!

myślę że obie strony  powinny się przeprosić lub  po warnie !
to tyle w temacie 

grał wtedy izcoN  i  słyszałem  że próbował ci wytłumaczyć   bo od ciebie też leciały nie miłę słowa  a skoro 6 ludzi na mikro  mówi to ciężko się z 1 osobą porozumieć na mikro 
:)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawno grałem z tobą i też usłyszałem słowo na mikro od ciebie  ty kurwo :)    i cie napisałem wtedy że nie ładnie to świadczy o tobie !!

 

myślę że obie strony  powinny się przeprosić lub  po warnie !

to tyle w temacie 

 

grał wtedy izcoN  i  słyszałem  że próbował ci wytłumaczyć   bo od ciebie też leciały nie miłę słowa  a skoro 6 ludzi na mikro  mówi to ciężko się z 1 osobą porozumieć na mikro 

:)

 

Cały czas do mnie gadali, że jestem szmata dziwka kurwa itp. to mam nie reagować ?  

Skoro zgłaszam to adminowi a on nic kompletnie nie robi?

Chyba wyraźnie napisałam, że w końcu nie wytrzymałam i zaczęłam ich jechać bo nikt mnie nie będzie wyzywać skoro nic do nich wcześniej nie mówiłam i nie pisałam. 

Teraz wchodzę na serwer i od nowa, że jestem pierdoloną szmatą bo skargę złożyłam.

A co mam zrobić skoro piszę na u@ i zero reakcji ? Trochę ogarnięcia. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moze i ja sie dolacze ... Wina jest po obu stronach lecz pierwsza zostalam wyzwana od zera i lamy , ni znajac mnie ani w zyciu prywatnym ani w grze oceniasz bluzgami slowami ktore ruszaja kobiety ... Powiem krotko na zadnym serwie nie ma takiego czegos , jest kultura mozna milo porozmawiac i pozartowac. Przyznajemy sie do tego ze wyszly slowa z ust lecz to byloo w obronie poniewaz moj chlopak nie pozwoli na to aby ktos mnie oczernial i wyzywal . I dolacze jeszcze ze P. Mlodsza napisala by natalia weszla na ts 3 , po to aby namowic ja by napisala na forum komentarz do skargi . Z Góry dziekuje :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moze i ja sie dolacze ... Wina jest po obu stronach lecz pierwsza zostalam wyzwana od zera i lamy , ni znajac mnie ani w zyciu prywatnym ani w grze oceniasz bluzgami slowami ktore ruszaja kobiety ... Powiem krotko na zadnym serwie nie ma takiego czegos , jest kultura mozna milo porozmawiac i pozartowac. Przyznajemy sie do tego ze wyszly slowa z ust lecz to byloo w obronie poniewaz moj chlopak nie pozwoli na to aby ktos mnie oczernial i wyzywal . I dolacze jeszcze ze P. Mlodsza napisala by natalia weszla na ts 3 , po to aby namowic ja by napisala na forum komentarz do skargi . Z Góry dziekuje :) Pozdrawiam

Do niczego mnie nie namawiała, bo nie jestem osobą, która pozwala rządzić sobą gdybym nie chciała to bym nie pisała. Mówisz, że Twój chłopak nie pozwoli na to żeby ktoś Cię oczerniał i wyzywał a sama teraz oczerniasz mnie, skoro nie wiesz jak było to po prostu się nie wypowiadaj i proszę skończcie tę szopkę. Jeśli nie podoba wam się serwer to nie grajcie na nim, oczekujecie od kogoś szacunku a sami za grosz go nie macie, dziękuje, nie pozdrawiam:) Edytowane przez Natalia:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnę demo gdzie piszesz non stop do mnie jak tylko weszłam na serwer. 

Więc zobaczymy dziewczyno kto do kogo pierwszy zaczął pisać i obrażać. 

Co do Natalii znam ją od długiego czasu i miałam do niej sprawę gdzie nie będę gadać i pisać na serwerze. 

Więc nie wiem skąd takie wnioski wyciągasz skoro nawet Ciebie na serwerze nie było jak Natalie poprosiłam aby weszła.  

Demko wyciągnę zaraz. :) 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty, zartami..

 

Powiem tak nie banowalem bo nie ma sensu ale tlumaczyc ludzia nie jest latwo.

 

Mlodsza twoj kolega stwierdza, ze kazdy na serwerze to gowniarz? Ma do tego prawo? Nie! Nie bede tlumaczyl czemu bo sama mozesz to ocenic. Probowalem mu wytlumaczyc ale wpadl ze mna w konwersacje i po chwili mnie obrazil i dodal, ze sie wtracam. Tak wtracam i mam do tego prawo. Po drugie piszesz mi na u@, ze ktos Ciebie obraza i mam banowac tak? Po czym ty obrazasz kogos mowiac "Mam Cie kurwo". Mowisz, zeby banowac a sama wyzywasz i dajesz zly przyklad. Dla mnie temat do zamkniecia i nikogo nie bede tutaj banowal, poprostu ogarnijcie sie ludzie.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie