Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] Natsu


SONGUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Wiek: Za miesiąc 16 :D
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Wszystko w profilu.
Staż na forum: 5/6 miesięcy.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Doświadczenie na owej funkcji mam całkiem dobre. Byłem redaktorem na trzech sieciach.
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl: Opiekun Serwera, AMXX Support, Redaktor, Admin DD2 Classic, Promotor, Admin #1 CS:GO MOD i Zasłużony xd
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 9,5.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Pewnie już wiecie, że otrzymałem degradację z owego stanowiska. Przemyślałem to wszystko i doszedłem do wniosku, że jestem w stanie połączyć naukę z redaktorstwem. Przedtem działałem pochopnie pod wpływem stresu (problemy, nauka, itp.). Myślę, że dziennie 2 godziny, a w weekendy 5 godzin. Tyle powinno starczyć.
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): Dużo jest moich wywiadów, ale ostatnio był ten: http://csowicze.pl/topic/30804-wywiad-ze-snaxem/?do=findComment&comment=142713

 

 

Co do degradacji.

Wiem, że źle to wszystko zorganizowałem - przepraszam. Przemyślałem wszystko i zrobienie wywiadu czy recenzji nie zajmuje wieczność, dlatego chciałbym wrócić na wcześniej powierzone mi stanowisko. Dla każdego powinna znaleźć się druga szansa, i ja o taką was proszę. Zrozumiem, jeśli mnie nie zaakceptujecie - macie prawo. Popełniłem błąd i przyznaję się do tego. Redaktorem może nie jestem doskonałym, ale chciałbym zadbać o dział redakcja CSowicze.pl

 

Pozdrawiam.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_zaakceptowane.png<br /><br />Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

dOUyRg9.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie