Skocz do zawartości

Zablokowane Hutos --> lex


lexu04

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: lex

Serwer:  CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205

Nick admina: Hutos
Data i godzina: 27.03.2016 - 18:25:44
Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php

Link do HLTV: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php
Opis sytuacji: no gram sobie nowy na serverze jestem. nawet dobrze mi idzie bo staty 17/10 a tu ban ze gram na aimie.

Dodatkowe informacje: jestem graczem steam, do gry zaprosil mnie kur@tor (znajomy steam) coz moge dodac. czekam na jakas odpowiedz.

pozdrawiam.

Edytowane przez lexu04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H@ COD 201, zasugerował abym napisał w tym temacie, jako Admin banujący.

 

Demo z HLTV zawiesza się po około 8 sek.

 

Brak HLTV, oznacza brak dowodów.  Ponieważ demo jest uszkodzone, nie mogę udowodnić, że miałem rację. Na poprzedniej mapie na demie z HLTV  gracz grał czysto.

 

 

 

Jeżeli znowu chcecie mi dać Warna, to zapytam, czy Admin nakładający karę, nie może nic dodać do tematu ?

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji ja nie mam tez jak dowiesc swojej niewinnosci. ale uwazam ze stawiajac takiego bana powinienes sie wiecej przygladnac graczowi czy ma aima czy nie, o ile sie orientuje aim jest BARDZO wyrazny, tez kiedys adminowalem na innej serverowni ale to bylo juz troche temu ( nie bede podawal nazwy bo server sie zbiesil - no chyba ze powiecie ze chcecie wiedziec co to za server)

mozna tez sprawdzic na gametrackerze ze dosyc duzo czasu spedzam a cs'ie czesto gram na gg i bf2 modach, zadnych tam problemow nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie