Skocz do zawartości

Zablokowane UB PLISS


Band The Rolla

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Band The Rolla

Serwer: VIPCSowicze only dd2
Nick admina: Rumcajs Jumper
Data i godzina:25.03.2016 - 23:01:27
Link do Twojego bana:http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=5125

Link do HTLV: Nie wiem gdzie szukac sorry
Opis sytuacji: Dostalem bana wczoraj bez screenow mozliwe ze dlatego iz nie zylem nie wiem,pisalem z Rumcajsem wyjasnilem sprawe dogadalismy sie  i mnie odbanowal i gralem, mimo ze w strefie banow pisalo ze dalej go mam i teraz dostalem wlasnie od Gozdek bana za to ze nie wrzucilem ssow mimo ze Rumcajs mnie odbanowal.
Dodatkowe informacje: Odbanujcie prosze jestem czysty pierwszy raz cos taiego mam jak teraz, nie uzywam zadnych haxow gram tu bardzo dlugo duzo ludzi mnie zna, i wstawialem tu ssy 5 albo 6 razy wiec to tez dowod ze nic nie mam. Prosze o odbanowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wstawić screeny zrobione przez admina banującego. Znajdują się one w Twoim folderze z cs - cstrike i nazywają się tak samo jak nazwa mapy, na której wtedy grałeś. Jest ich 5. Wstaw na zippyshare.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wstawić screeny zrobione przez admina banującego. Znajdują się one w Twoim folderze z cs - cstrike i nazywają się tak samo jak nazwa mapy, na której wtedy grałeś. Jest ich 5. Wstaw na zippyshare.com

No wiem gdzie sie powinny znajdowac wstawialem tu nie raz, ale problem w tym ze nie mam ich nigdzie :/ 

 

Co mam zrobic? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie