Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na admina ;d


tomeg1pl

Rekomendowane odpowiedzi

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Banned by Admin: Snax <3

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl

[AMXBans] Reason: ' RAM PAM PAM CELE MAPY ALBO BAN'

[AMXBans] Duration: '5 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1405849040'

[AMXBans] Your IP: '79.184.130.197'

[AMXBans] =======================================

 

Dostałem bana na 5 min za cele, biegłem do paki z B i nie zdążyłem, bo po drodze 2 musiałem ubić i dostałem bana za nie wykonywanie celów mapy, a chwile wcześniej typ afczył na terro to mi napisał, że jest afk zamiast go kiknać za afk, lub ban za cele mapy. Bana dostałem może za to że ich karałem pozdro dla nie ogara admina. Ban nie słuszny i nie ważne, że na 5 min ... Pozdrawiam serdecznie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Snax <3
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: ' RAM PAM PAM CELE MAPY ALBO BAN'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:1405849040'
[AMXBans] Your IP: '79.184.130.197'
[AMXBans] =======================================
 
Dostałem bana na 5 min za cele, biegłem do paki z B i nie zdążyłem, bo po drodze 2 musiałem ubić i dostałem bana za nie wykonywanie celów mapy, a chwile wcześniej typ afczył na terro to mi napisał, że jest afk zamiast go kiknać za afk, lub ban za cele mapy. Bana dostałem może za to że ich karałem pozdro dla nie ogara admina. Ban nie słuszny i nie ważne, że na 5 min ... Pozdrawiam serdecznie. 

 

Witam,

 

Nie biegłeś tylko stałeś na longu, jest dużo graczy którzy mogą potwierdzić :) A kolega załatwiał sprawy sklepsms więc miał prawo. Mógł iść na spec upominałem go ale nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieglem z B po pake i mysle troche grajac a nie biegne na "pałe" trzeba bylo go tez zbanowac , mnei jakos nie upominałeś ... Bo co kolega to nic ? pozdro z takim nastawieniem 

Nie upominałem to ile mam spamować RAM PAM PAM CELE MAPY ALBO BAN ?? Moim zdaniem skarga bez sensu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłożyli pake i biegłem z B na midzie 2 ubiłem i jak wbiegałem na Longa to zostało 10-15 sec max a byłem przed anarchia + ubicie przeciwnika bo + został bez defa sam Jarek by tego nie ugrał, pozdrawiam serdecznie widać, że za dużo o grze to Ty nie wiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Brak dowodów na bezpodstawnego bana (nie podałeś linka do np HLTV)  oraz skarga nie jest opisana tak jak powinna. Brakuje danych takich jak godzina i inne.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie