Skocz do zawartości

Zablokowane Szanowni Państwo Proszę o Odbanowanie Bo nie obczajam Bazy o co chodzi


Indyk(Warszawa)

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Indyk
Twój steamid: VALVE_2:0:1123101813
Serwer: DD2 Vip
Nick admina: Młodsza
Data i godzina:18.03.2016 - 21:41:38
Powód bana:~ez rozpisze na forum, WH
Opis sytuacji:Gram Kilka map,pierwszy w tabeli. staty rozne od 30 do 8 po 18 na 12 i nagle dostaje bana bez zadnych Ss.
Dodatkowe informacje:Codziennie tak gram i dzisiaj dostałem nagłe Wh:) Nie muszę tu grać jezeli ktoś na siłe tego nie chce. Na pierwszym DD2 nikt nie ma żadnego problemu a tu sa one zawsze i to nie wychodza one od nas a od administratorów niestety. Nie tylko ja sie skaże,proszę wejść na serwer i zobaczyć co się dzieje. Nie dostane Ub trudno,ja nie mam sobie niczego do za zarzucenia,nie zamierzam też się spowiadać bo nie mam z czego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze i powiedziałem Młodszej, żeby dała Ci bana bez zastanowienia z takim właśnie powodem. Zaraz rozpiskę tutaj napiszę, daj mi parę minutek na obejrzenia demka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Graczu Indyk tak jak mówiłam ~Ez na ts, sama miałam Ci już dawać bana za wh.

Czekałam w sumie aż pojawi się demo z poprzednich chyba 2 map.

Dla mnie również nie grałeś czysto bo chyba zbyt pewnie się poczułeś jak miałeś już kilka razy robione ssy.

 

Zbanowałam Cię na prośbę Ez http://www82.zippyshare.com/v/vE6OgAFO/file.html 

Chociaż sama miałam Cię banować bo wchodziłam już na spect. 

Więc przestań w końcu nas oczerniać bo to naprawdę do niczego dobrego nie prowadzi. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to Demko. Bardzo Chętnie Obejrzę do kolacji :) Poziom Miedzy tym serwerem a drogim DD2 jest Całkiem inny. Nie zamierzam się już wypowiadać,tak jak napisałem chętnie zobaczę co mam zobaczyć i kończę to przedstawienie,bo nie zamierzam wchodzić w jakieś w dyskusje,na dodatek z młodzieżą nie dorosłą niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że grasz dobrze, tak? Dobre żarty. Jedynie wh Cię ratuje, bo bez tego byś na plus nie wyszedł. ;) Strzelać nie potrafisz.

 

4:30 - widzi model w dolnym, cofa

6:10 - pędzi na nożu tam, gdzie akurat zazwyczaj jest "wojna", wyjmuje m4 i zatrzymuje się przy krawędzi, gdy widzi rywali

6:40 - reakcja na model, PEREŁKA NUMER 1

7:29 - podczas ucieczki ogląda się za siebie, widzi model i postanawia się wrócić, żeby się z nim strzelać

10:10 - skanowanie po modelu ukrywającym się na podeście

13:30 - PEREŁKA NUMER 2. Pomylił ściany i celował w typa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa BanówProśba o odbanowanie [brak Screenów]"

do

"Strefa BanówArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie