Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z ApeX :D Zapraszam :)


Vesp3r! ♥

Rekomendowane odpowiedzi

38842120497000583058.png

 

@Vesp3r! ♥ - Redaktor

- Osoba udzielająca odpowiedzi

 

@Vesp3r! ♥ Witam. Z tej strony Vesp3r. Czy chciałbyś udzielić mi wywiadu?

Witam. Oczywiście że tak.

@Vesp3r! ♥ Na początek tradycyjnie - przedstaw się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i gdzie mieszkasz.

Mam na imię Daniel, mam 16 lat. Mieszkam w województwie śląskim, w rejonie Katowic.

@Vesp3r! ♥ A więc Danielu, mieszkasz na wsi, czy w mieście? Co najbardziej lubisz w swojej miejscowości, masz jakieś ulubione miejsca w których przesiadujesz? 

Oczywiście, że mieszkam w mieście. Najbardziej lubię w swojej miejscowości to że zawsze idzie poznać nowych i ciekawych ludzi. Mam tylko jedno ulubione miejsce w którym przesiaduję.

@Vesp3r! ♥ Opowiedz nam coś o tym miejscu.

To miejsce to park. W parku zawsze spędzam dużo czasu z moją dziewczyną. Czasem jednak wolę iść sam jeśli jestem zdenerwowany, ten park ma coś takiego w sobie że zawsze tam jestem spokojny. 

@Vesp3r! ♥ To teraz przejdziemy trochę do edukacji.  Na co dzień musisz chodzić do szkoły patrząc na Twój wiek. Gdzie do niej uczęszczasz, do której klasy chodzisz, jak Ci idzie nauka?

Chodzę do zawodówki w Bytomiu. Chodzę do pierwszej klasy. Nauka powiem szczerze idzie mi różnie ale zawsze uczę się minimum na trójki. 

@Vesp3r! ♥ Masz jakąś pasję/zainteresowanie/hobby?

Moje hobby to siłownia i treningi MMA i kosza. Moją pasją jest majsterkowanie przy komputerach i skuterach. Na chwilę obecną moim zainteresowaniem są gry komputerowe.

@Vesp3r! ♥ Dlaczego akurat MMA?

MMA wybrałem, ponieważ jest dużo ciekawych akcji i są również walki na parterze.

@Vesp3r! ♥ Lepiej Ci idzie w parterze, cz w stójce?

Powiem szczerze to zależy od mojego przeciwnika. A dlaczego? Dlatego ponieważ gdy dowiaduję się że przeciwnik jest dobry w parterze to staram się skończyć walkę w stójce a gdy przeciwnik jest dobry w stójce to staram się walkę zrobić w parterze.

@Vesp3r! ♥ Od kiedy interesujesz się sportami walki?

Powiem szczerze walkami się interesuję od kiedy zobaczyłem pierwszą walkę Mariusza Pudzianowskiego. I tak postanowiłem że będę trenować.

@Vesp3r! ♥ Życzę Ci dużo wygranych walk, oraz sukcesów, przechodzimy do następnego pytania. Jesteś z Nami 15 dni, wymień osoby, które przez ten czas zdążyłeś polubić najbardziej.

Dziękuję. Najbardziej to to jak narazie polubiałem Vesp3r, ScReaM, Junior, Bezimienna, TerroR, Shainy, i jeszcze sporo osób ale tego za dużo do wymieniania.  

@Vesp3r! ♥ Jaka muzyka najbardziej przypada Ci do gustu? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę? Możesz podać link

Powiem że ja lubię różne muzyki bo naprzykład lubię troche posłuchać rapu, disco polo, basowe. A swojego ulubionego wykonawcę jak na razie nie mam.

@Vesp3r! ♥ Jaką największą przygodę miałeś w życiu?

Nie będę kłamał miałem wiele dużych przygód w życiu ale największej nie miałem jeszcze.

@Vesp3r! ♥ Jakich cech u ludzi nie znosisz?

A mogę po prostu powiedzieć co nie znoszę u ludzi ?

@Vesp3r! ♥ Oczywiście :) 

Więc tak u ludzi nie znoszę gdy opowiadają rzeczy których nawet nie byli świadkami to tak zwany '' bajko pisarz '' Nie znoszę gdy ludzie się nad wywyższają że mają to i tamto a nie zdają sobie z tego sprawy że robi przykrość. A najbardziej nie lubię gdy ludzie obgadują innych za ich plecami.

@Vesp3r! ♥ Zadam Ci pytanie jakiego chyba jeszcze w wywiadzie nie było. Jakie jest Twoje zdanie na temat uchodźców?

Hmm.. powiem szczerze że nie wiem co napisać ale jak tak na spontan to trochę ich mi szkoda.

@Vesp3r! ♥ Masz jakiegoś Pupilka, którym się opiekujesz?

Mam papugę.

@Vesp3r! ♥ Jaki gatunek? Jak się wabi?

Moja papuga jest z gatunku : Nimfa. A wabi się Maciek.

@Vesp3r! ♥ Rodzice mi opowiadali, że jak byłem mały to miałem 2 papużki, ale wypuściłem ich i uciekły, ale przejdźmy dalej. Czemu akurat Maciek?

Bo moje 2 poprzednie papużki miały też na imię Maciek.

@Vesp3r! ♥ Co chciałbyś w życiu robić? Jaki byś chciał wykonywać zawód?

W życiu jak chyba każdy chciałbym założyć własną rodzinę i mieć 2 dzieci. Zawód jaki chciałbym wykonywać to lakiernik samochodowy.

@Vesp3r! ♥ Czemu akurat lakiernik samochodowy? Masz jakieś doświadczenie?

W wakacje u mojego wujka malowałem auto nie źle nie było. A dlaczego lakiernik samochodowy? Dlatego ponieważ od małego miałem zamiłowanie do malowania samochodów.

@Vesp3r! ♥ Niedługo święta, jak zamierzasz spędzić ten czas?

Ten czas zamierzam spędzić z rodziną.

@Vesp3r! ♥ Święta w gronie rodzinki są najlepsze! :) Wkroczmy w sferę prywatną, wspomniałeś, że masz dziewczynę. Jak się nazywa?

Natalia

@Vesp3r! ♥ Natalia - Ładne imię, jaki jest Twój ulubiony gatunek filmu?

Mój ulubiony gatunek filmu to Horror oraz Akcja

@Vesp3r! ♥ Horror powiadasz? Jaki jest najstraszniejszy według Ciebie film?

Z tych co już oglądałem to jak narazie ani jeden.

@Vesp3r! ♥ Danielu! Życzę Ci sukcesów w życiu prywatnym, przejdźmy teraz do pytań o naszym forum, jak i Counter-Strike!

Okej.

@Vesp3r! ♥ A więc jak się zaczęła Twoja przygoda z CS'em? Co Ci się w nim najbardziej spodobało?

 Moja przygoda z Counter Strike zaczęła się 3 lata temu. W tej grze najbardziej mi się spodobało to że można postrzelać i pograć z innymi.

@Vesp3r! ♥ A jak to się stało, że znalazłeś się na CSowicze? Zbieg okoliczności czy ktoś Ci polecił sieć?

Tak naprawdę to jadawno już korzystałem z CSowicze.pl ale byłem jako gość a nie użytkownik.

@Vesp3r! ♥ Oceń Naszą Administrację. Dobrze sobie radzi?

Powiem tak administrację oceniam tak na 9/10. Zawsze służą pomocą, zawsze ciepło powitają i żegnają.

@Vesp3r! ♥ Zgadzam się z Tobą w stu procentach, a czy Twoim zdaniem stanowiska na sieci są dobrze obsadzone? Kogo byś tu wymienił i dlaczego? A może jednak nikogo?

Ja bym zostawił tak jak jest bo stanowiska są dobrze obsadzone i każdy wie co ma do roboty.

@Vesp3r! ♥ Na jakich serwerach najczęściej można Cię spotkać?

Szczerze mówiąc to jak narazie tylko na DD2 klasyk.

@Vesp3r! ♥ Planujesz złożyć podanie na forum? W czym jesteś dobry?

Jeśli chodzi o podanie na admina serwera to już to zrobiłem.

@Vesp3r! ♥ A coś innego? Np. Promotor, AMXXSupport? 

Na AMXSupport to nie, a na Promotora to może niedługo złożę.

@Vesp3r! ♥ Wywiad powolutku dobiega końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?

Szkoda że dobiega końca ale co poradzić. Tak chciałbym pozdrowić wszystkich z Csowicze.pl oraz chciałbym również pozdrowić pana redaktora.

@Vesp3r! ♥ Dziękuję za udzielenie wywiadu, oraz za podrowienie, oczywiście przyłączam się do pozdrowień! Miłej nocy ;3

Ja również dziękuję i życzę miłej nocy

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie