Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na AlbioN


SoLLuffka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SoLLuffka
Nick osoby na którą składasz skargę: AlbioN
Forum lub który serwer: http://csowicze.pl/topic/27240-prosba-o-ub/?do=findComment&comment=126554
Powód skargi: Słownictwo tego admina co do graczy jest niedopuszczalne, wnioskuje o ostrzeżenie dla admina lub odebranie rangi. Nawet jeżeli gracz obraża admina powinien On zachować spokój a nie odwdzięczać się tym samym.
Dowody: Wpisy na forum, link podany wyżej. "Forum lub który serwer:"
Świadkowie: Nie potrzebni, widać jego wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin ma utrzymać kulturę na serwie.. reagować na wybryki innych graczy... czyli mikro.. ktoś ma np problem do czego służy>?? wujek google powie.. 

ktoś nie ma kultury osobistej.. jego problem niech idzie do mamy... admin ma prawo na wulgaryzmy reagować..  nie może być obojętny.. proste..

 

a ty nie pisz skargi śmiesznej.. w sumie to napisałeś coś.. dowodów nie masz.. tylko szukasz po innych tematach.. trochę dziecinne nie uważasz..

 

ps. przygotuj się na drugi raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

 

Skoro typ wjeżdżał mu na rodzinę i robił sobie z serwera plac zabaw to nie dziwi mnie słownictwo admina, nazwał go ścierwem, bo jak inaczej coś takiego można nazwać? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

 

Jak już to ewentualne ostrzeżenie werbalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.

 

Skoro typ wjeżdżał mu na rodzinę i robił sobie z serwera plac zabaw to nie dziwi mnie słownictwo admina, nazwał go ścierwem, bo jak inaczej coś takiego można nazwać? Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

 

Jak już to ewentualne ostrzeżenie werbalne.

Właśnie o ostrzeżenie werbalne mi chodziło.

admin ma utrzymać kulturę na serwie.. reagować na wybryki innych graczy... czyli mikro.. ktoś ma np problem do czego służy>?? wujek google powie..

ktoś nie ma kultury osobistej.. jego problem niech idzie do mamy... admin ma prawo na wulgaryzmy reagować.. nie może być obojętny.. proste..

 

a ty nie pisz skargi śmiesznej.. w sumie to napisałeś coś.. dowodów nie masz.. tylko szukasz po innych tematach.. trochę dziecinne nie uważasz..

 

ps. przygotuj się na drugi raz..

Jamal nie mam dowodów? a czytałeś jego wpisy..

Edytowane przez SoLLuffka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież  to normalne że admin admina będzie bronił   :)   

2 sprawa   Admin ma dawać przykład , Kultura Obowiązkowo ...  Cytuje odpowiedz Admina AlbioN


:    Nie wiem skąd się biorą takie ścierwa jak Ty
 a co do ścierwa to nim jesteś

 Mam gdzieś to jaki daje przykład w tym momencie, ale nie dam sobie pluć w kasze 


ps, On to przykładem nie świeci i Kultura  Admin AlbioN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem osobą wychowaną i kulturalna, ale nie dla osoby co wjeżdża i wyzywa mi rodzinę, nie ma to znaczenia czy to jest znajomy czy ktoś kogo nie znam. W realu dostałby po ryju, a tu jedyne co mogę to wyzwałem go od "scierwa". Nie mam szacunku i nie będę kulturalnie się zachowywał się do ludzi o niskim poziomie jak On. 

Karlito, co do Ciebie to poproszę dowody o tym, że jestem chamem i obrażam każdego, jak wspomniałem nazwałem go ścierwem, bo jest ścierwem i nie będę dawał sobie pluć w kaszkę i wjeżdżanie na rodzinę.  Skarga jest dla mnie śmieszna. Ciekawy jestem jak Wy byście zareagowali w takim przypadku, ale tak oczywiście pewnie nawet byście się nie odezwali już nie wspomnę o sytuacji w realu   :) Jak wspomniałem żaden 14 latek nie będzie mi rodziny obrażał! Nawet jeśli zostanie zabrana mi ranga na serwerze to i tak bym zrobił to ponownie :)

Jeszcze jedno, ktoś widzi różnice w napisaniu "twoja matka to i tamto, a nazwaniem kogoś ścierwem ? Jak nie to przykro mi, że zostaliście tak pokrzywdzeni, a teraz sorry, bo idę się wyśmiać do drugiego pokoju, bo troszkę poziom ubogi. 

 

Tak btw. Sollufka, skoro masz te kilka rang w tym admina na JB to może czas najwyższy nim się zainteresować ? Kolekcjonujesz te rangi czy jak z nimi jest? :)

 

 

Edit:

// Wyrobił sobie taką opinie u mnie i nazwanie go "ścierwem" jest dla mnie odpowiednim określeniem i takie pozostanie. Nie mam nic sobie do zarzucenia, bo postąpiłem prawidłowo. Jeżeli Ci wyżej postanowią mi dać za te zachowanie ostrzeżenie to buchnę śmiechem, którego nie zaakceptuje i do swego błędu się nie przyznam, a wiec lepiej zabierzcie mi adma niż dawać ostrzeżenie i nie graczy tylko do gracza, bo ja nie widziałem tam bym kilka osób obrażał ! 

Edytowane przez AlbioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanę po stronie AlbioN'a.

Zdarzyło mi się kilka razy, iż jakiś jegomość zaczął wjeżdżać mi na rodzinę i wiem jak to jest.

Gdyby taki typek powiedział mi to w twarz, to nie wiem czy nie skończył by na SORze.

Co jak co, ale rodzina to rzecz święta i tyle.

Pojazd po rodzinie, a nazwanie kogoś "ścierwem" to dwa różne stopnie obrazy i nie należy ich łączyć w taki sposób jak to robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: skarga rozpatrzona pozytywnie. Admin otrzymuje 1/3 ostrzeżenia

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie