Skocz do zawartości

Zablokowane Reset skinów?


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zauważyłem, że był reset topki. Szczerze nie jestem z tego powodu zadowolony, przecież tylko jedna osoba uzyskała 1000 fragów.. Nie resetujmy tej topki tak często. Ale co mnie wkurzyło. Był reset skinów? Bo dzisiaj grałem o 4 z kolegą i miałem skiny, 7 kluczy (potem 4 otworzyłem skrzynki), miałem AWP Double T, AK Vulcan, Gut Knife Case Hardened. Wchodzę teraz - godzina 16 i skinów brak, kluczy brak. Był reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świetnie. 

 

Można sprawdzić w logach kto i kiedy logował się na serwerze na moim nicku i tę osobę zbanować, a skiny zwrócić? Czekam z niecierpliwością.. 

 

Chciałbym też poprosić o rezerwację nicku, jeśli można, bo nie mam zamiaru drugi raz się bawić w zgłaszanie kradzieży na forum.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże zainteresowanie..

 

Tak na marginesie, podam skiny które posiadałem..

 

  • AK Vulcan.
  • Gut Knife Case Hardened - błyszczał się jak psu jajca, był zajebisty.
  • AWP Double T
  • 3 klucze.

Liczę na zwrot i założenie hasła na nick (gram na steam).

 

//EDIT: 

 

Chyba (a nawet raczej) znalazłem potencjalnego złodzieja.

 

Z racji posiadania ferii gram na serwerze codziennie do 3-4 w nocy. O tej godzinie jest też gracz o nicku "agnieszka." oraz "nikusovsky". Agnieszka wydawała się być spoko, wiedziała, że mam dużo kluczy i skinów. Poprosiła mnie raz o kluczyk. Dałem jej, bo czemu nie, miałem ich dużo. O godzinie 4 wyszedłem z serwera i na serwerze zostali agnieszka i nikusovsky.

 

Dosłownie przed momentem wbiłem na serwer i znowu spotkałem tych graczy. Patrzę jakie agnieszka ma skiny i ku mojemu zdziwieniu miała taką samą kosę jak ja (Gut Knife) i tego samego kałaszka (Vulcan). Spytałem skąd je ma. Odpowiedziała, że wydropiła. Okej, nie przyczepiałem się do niej, ale była na mojej liście podejrzanych. Po chwili widzę, że nikusovsky gra z taką samą awp jak ja miałem (Double T). Pytam się go skąd ją ma. Odpowiada, że wymienił się. Po moim pytaniu "z kim się wymieniłeś" odpowiedział - z agnieszką.

 

Zagadka rozwikłana. Pewnie wszystko by jej się udało gdyby nie...

 

 

 

 

Czy teraz otrzymam z powrotem swoje skiny? ....

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie