Skocz do zawartości

Zablokowane [Problem][Propozycje]


Brekol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Brekol
  • Problem: regulamin
  • Opis problemu: Brak kilku punktów w regulaminie, które się już przyjeły tj. zakaz pozycji buntu w celach. I DECYZJA W SPRAWIE ZABAW, CZY OBOWIAZUJE BEZRUCH CZY BEZRUCH RUCHOWY(wtf?), BO KURWA WEDLUG tego regulaminu to nic na zabawach nie obowiazuje-,-

     

    Przychodzą na serwer jacyś nowi gracze i mi spamią ze nie ma tego w regulaminie. Do momentu poprawy regulaminu, stosuję się do zasad w nim panujących tj. można dawac pozycje buntu gdzie się chce, na zabawach można robić co się chce.

 

I kolejna sprawa to czy można się zrespić podczas gdy został 1 więzień i to smieszne odliczanie do zyczenia trwa

 

EDIT:

 

Nerf speeda z ruletki.

Edytowane przez Brekol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za i jeszcze żeby całej rundy nie prowadzili obok cel tylko pierwsz i ostatnia reakcja kolorki kuleczki mistrz klawiatury itp. zero MAPY ludzie się nie sotsują do kreatywnego prowadzenia jakby ten punkt w regulaminie "wytłuścić" to było okej i osobą które się do tego nie stosują np. dawać warny Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I że prowokacja odwołuje wszystkie nakazy jak i zakazy :)

Terror, pomyśl czy prowokacja odwołuje wszystkie nakazy jak i zakazy.

 

Prowokacja odwołuje totalny bezruch, gdyby odwoływała wszystkie nakazy i zakazy to wyglądało by to tak:

- Warden mówi "Macie bezruch", podchodzi CT oczywiście prowokując i ze względu na to, że prowokacja odwołuje "wszystkie zakazy i nakazy", to więzień zaczyna sobie biegać.

 

POMYŚL!!!

 

Pozdrawiam serdecznie :)

k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,cell_son_gohan2            k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,goku_jr_i_trunk        k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,uub1.gif                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem paru punktów do regulaminu.

Mam też parę swoich propozycji.

1.Strażnik musi traktować każdego więźnia z równością. [ punkt o wszystkim znanej faworyzacji]

2.Dodanie do zabawy w chowanego informacji, że kto się chowa w celi nie ma życzenia. - wiem, że tak się przyjęło ale nowi gracze nie mają o tym pojęcia.

3.Informacja o tym, że VIP zrespiony przez prowadzącego komendą ,,/fk" MUSI ! dołączyć do grupy więźniów - aktualnie nigdzie nie jest o tym napisane i po zrespieniu przez tą komendę praktycznie zrespione osoby mogą się odrazu zbuntować.

4. Dodanie punktu o tym, że więźniowie nie mogą przebywać w sikrecie. [ wyjątek - freeday ] - jest to ważne otóż wiele antyterrorystów zabija na freeday'u ( 1 runda) albo gdy ktoś weźmie fd komendą ,,/fd" gdy dany więzień przebywa w sikrecie. Nigdzie o tym nie jest napisane że nie może a często takowa osoba ginie.

5.Słyszałem gdzieś że strażnicy dostają fajki za zabicie więźniów - nie wiem czy to prawda bo nie sprawdzałem szczerze mówiąc, lecz jeśli tak -  to prosiłbym o dodanie informacji o ilości otrzymywanych fajek do regulaminu ; )

Z góry dzięki  ; ))

Edytowane przez OSA99
tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem grę to każdy wiedział, że jak zabawa wchodzi - to jest bezruch (teraz właśnie to zniknęło) - > teraz to jak wyżej opisaliście sajgon...

Ktoś napisał też o prowadzeniu w celach/przy celach - racja, myślę, że tu też powinien być postawiony jakiś nakaz zabierania więźniów częściej na mapę bo z czasem robi się to nudne gdy pierwsza, druga i kolejna runda jest o jednym i tym samym.

Ogólnikowo punkty damiana są trafne od a do z. 

- ta cała faworka to jakiś pic na wodę wyciągnięty z bagna uprzykrzający grę nowym/innym graczom - typu. Ty ty ty wyjdź na marker a wy jak psy macie stać i się słuchać. dla przykładu nowy gracz sobie może pomyśleć - czemu on ma być traktowany jak król a ja jak pies - bo co, bo jestem nowy?! pier*ole wychodzę i nie wracam - w tym przypadku ucieka 1wszy i kolejny gracz bo zaczyna się irytować.

     Nowi gracze mają się poczuć jak w domu - mają odczuć to, że trafili na ten serwer JB na którym będą chcieli zostać i spędzać swój PRYWATNY czas - cały czas!!! 

- pomysł o tym że się chować w celach nie wolno - nie wiem. Czasami ktoś jest afk jak pójdzie i zabawa się zaczyna i go zamrozi dla przykładu w celi, strażnicy nie mają pewności czy tt kłamie bo spamią, że był w celi (skąd ct) może wiedzieć czy był czy nie - może go ktoś akurat nie lubi - (tu nie wiem, głębsza rozkmina) - Dlatego tutaj po prostu proponuję ct'kom w razie wu sprawdzać zawsze cele od razu bo Nowi o tym nie wiedzą i czasami się tam kitrają - a tak od razu jak jeden ze strażników pójdzie i go "znajdzie" - to nie będzie problemu, a łeb sobie pomyśli "ee lipna skryta bo tu zawsze sprawdzają" i następnym razem pomyśli i poszuka czegoś "kreatywniejszego"

- o respieniu vipa przez komendę fk - Myślę, że tu każdy kto ma vipa rozumie powagę sytuacji i to, że został zrespiony - automatycznie nakazuje mu powrót do szeregu i uczestniczenie w prowadzeniu jak dotychczas - ewentualnie można nakazać by (prowadzący) - zawsze wysyłał kolegę po owego więźnia pod cele - gdy ten powie, że jest pod celami wtedy 'zabójca' respi osobę, która została zabita nieprawidłowo bądź przez przypadek.

- tego o sikrecie nie za bardzo rozumiem. - tutaj moim zdaniem, każdy kto bije secret'a automatycznie rozumie co robi, że jest to tzw:. "próba ucieczki" bo jest to dodatkowe wyjście "dla odważnych" w celach, ale nie jest to główne wyjście przez które strażnik obserwuje więźniów. Choć sama wzmianka, bądź dodanie tego do regulaminu w strażniku że może zabić więźnia za rozbijanie sekretnych wyjść ukrytych w celach pod pretekstem próby ucieczki - nie zaszkodzi.

- Co do fajek, nie wiem - kiedyś coś było - teraz podobno nie ma, a sam na sobie nie sprawdzałem :) jednak ogólnie myślę, że zabijanie więźniów i dostawanie fajek byłoby złym rozwiązaniem bo czasami jest wiele za dużo więźniów nie wykonujących poleceń - czyli typowa farma. 

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem dla strażników by było dodanie automatycznych fajek np. 10/15 za rundę - byłaby to taka nagroda, za chęć prowadzenia i jakby nie patrzeć umilania i podtrzymywania serca gry JB. - bez strażnika nie ma JB, a strażnik też nie ma fajek za prowadzenie/swój poświęcony czas gdy np. mógłby teraz być w tt i mieć życzenie z czego jest 6 strażników x250 (vip) = 1500fajek .

 

Ogólnie rozkmina mi się podoba i jestem za DODANIEM tych PODSTAWOWYCH czynników do regulaminu bądź nakazów/rozwiązań jak pisałem wyżej.

 

Takie moje krótkie zdanie na temat :)

 

pozdrawiam, playa. 

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Propozycja zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie