Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na "mr Slomka"


.:KropKa:.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: KropKa
IP osoby: Ma admina, więc nie potrzebne
Mapa: zm_hr_horror
Na kogo chcesz złożyć skargę: Skargę składam na admina.
Opis: Regulamin mówi jasno i wyraźnie. Humnas może stawiać miny w kampach blokując dostęp Zombie oraz Humans. Tak więc zrobiłem, postawiłem minę aby utrudnić grę Zombie i dostałem bana. Nie licząc tego, że w TB nie ma takich wymiarów kar!. (TB- Taryfikator Banów)
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): 

 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Du har blivit bannlyst fran denna server av admin mr Slomka. 
[AMXBans] Det ' a ' r 53 minut i 44 sekund minuter kvar av din bann. 
[AMXBans] Bannlyst med nicket : KropKa 
[AMXBans] Anledning : ' mina w skrzynce. ' 
[AMXBans] Du kan ' o ' verklaga din ban @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Ditt SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 104881899 ' 
[AMXBans] Ditt IP : ' 83.29.207.205 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Edytowane przez Mr.KropKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , że jak postawisz tam mine , chodzi o zm_hs_horror(w skrzynce) to zombie nie ma szans!! 

Zombie ma mieć tak samo jak human 50% szans na zabicie .Więc nie rozśmieszaj mnie.Skargę uważam za nie słuszną. Poza tym w regulaminie był punkt zakazujący stawiania tam min.

Edytowane przez SLOMKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edit

 

Admin nie miał prawa ci dać bana powinien Admin zostać odebrany Nie znajomość Regulaminu.

Po co się udzielasz jak nie grasz na serwie? 

 

Co do skargi. Kropka zachowujesz się egoistycznie , ponieważ jeśli tam stoi mina to zombie od razu zabija. Ban uważam za słuszny sam bym Ci takiego dal.Temat do zamknięcia. 

Edytowane przez PL4M4

736f5fe48e1ced83gen.jpg
Pomogłem? Daj +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się udzielasz jak nie grasz na serwie? 

 

Co do skargi. Kropka zachowujesz się egoistycznie , ponieważ jeśli tam stoi mina to zombie od razu zabija. Ban uważam za słuszny sam bym Ci takiego dal.Temat do zamknięcia. 

To już nie mój problem, że dał się zainfekować. Ten ZM jako człowiek też mógł sobie tam wejść.

 

Wiadomo , że jak postawisz tam mine , chodzi o zm_hs_horror(w skrzynce) to zombie nie ma szans!! 

Zombie ma mieć tak samo jak human 50% szans na zabicie .Więc nie rozśmieszaj mnie.Skargę uważam za nie słuszną. Poza tym w regulaminie był punkt zakazujący stawiania tam min.

Zombie nie ma szans? a co mam powiedzieć jak zostaje ostatni humans i jest 2-3 vip'ów? też nie ma szans. A co do twoich słów, BYŁ tam punkt ale teraz go nie ma, więc minę mogłem tam położyć. Jeśli nie ma czegoś w regulaminie, a nawet jeśli jest to istnieje coś takiego jak "upomnienie", a Ty tak z dupy sadzisz bana na 1H.

 

@@ Słomka

Nic nie pisałeś tyko od razu dałeś bana na 1H, po za tym czytałem regulamin i nie było nic wspomniane o nie możliwości kładzenia tam min, więc uznałem, że na tym serwerze można tam położyć minę.

Edytowane przez Mr.KropKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha smieszysz mnie.Upomnienie grasz na serwie nie od dziś i na pewno wiesz że tam nie wolno min.Po za tym pisałem na sayu ze masz 5sec na wyjście z dział. Mamy hltv

Edytowane przez SLOMKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Nie znajomość regulaminu autora tematu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie