Skocz do zawartości

Zablokowane Chętnie wam pomogę :) AMXX Support


Dagerek:)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dagerek:) w cs CzupaKabra 

 

Wiek:17

Znajomość AMXX (x/10): Myślę że 8/9 


Staż na forum: 1d 17h 9m 33s a zarejestrowałem się dość dawno temu przed wakacjami jakoś tak.
 

Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?:

 

Ponieważ mam w tym dosyć duże doświadczenie mam własny serwer który stoi u was CodMod1001lvl a coda jest ciężko zrobić żeby go nie wywalało 10 razy dziennie. Zobaczcie sobie co na nim jest jeśli mi nie wierzycie wszystko prawie to uniakt oprócz np sklepu za monety i dolary jest jeszcze parę tego. Mam duże doświadczenie jak mówiłem wcześniej chce je rozwijać i mógłbym wam pomóc doradzić naprawić zrobić. Miałem wiele serwerów które sprzedawałem nawet z serwerami zaczynałem w podstawówce pod koniec jakoś moje pierwsze serwery na ovenserwer to była zabawa za 24 zł sms miałem serw 17 slot  na miesiąc chodziło się po forach i reklamowało. Miałem też 4 sieci CsGoldShoot.pl GoldShot.pl FactorySkill.pl i jeszcze coś ale nie pamiętam tą 3 sprzedałem która upadła po sprzedaży a tamte upadły mam jeszcze domeny do nich chyba. Myślę że z moim doświadczeniem z serwerami pomogę wam przy swoich serwerach doradzę i będziecie zadowoleni oczywiście dla serwerów z csowicze pomoc we wszystkim za darmo . 
 

Kontakt:GG:33962629 pw tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak znajomości regulaminu.Posiadasz aktywnego warna /odrzucone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie