Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Dzieńdoberek :-)


Blac(zjarany)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , mam pytanie ogólne do administracji . Do wszystkich z administracji.

Jeżeli wchodzi ktoś nowy bądz jakas stara juz osoba  zakłada temat z czymś czym kolwiek prawda , i ten temat dodaje w zlym dziale to temat nalezy zamknąć i tym samym gracza olać? Czy temat należy przenieść do odpowiedniego działu informując o tym osobę która temat założyła nie wiem ,,, podpisując sie w tym temacie ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak że temat jest przeniesiony i dalej widnieje kolego :D Tyle że jest przeniesiony ^^ nikt go nie olewa :3 Jak chcesz nabić posta wejdz na mój profil i na moje tamaty :D możesz dać ocenke czy cuś pzdr 500 :3

46928601947976552582.png

____________________________________________________________

W razie potrzeby zawsze pomogę ile mogę :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie :P nie jestem nabijaczem ale dzięki ;D ale  pomyślę o tym HA HA 

 

no to do faktów -----> http://csowicze.pl/topic/22759-prosba-o-ub/ 

 

Po prostu przegladalem sobie ogolnie forum i tematy z brzegu prawda , no i ten mnie zaciekawił więc się dopytuje jakie zasady tutaj panują :)

 

 

PS. Nie da się usunąć Posta ... ! Zobaczyłem dopiero przed chwilą że jest opcja taka jak odpowiedz Squnik :P 

 

HERAAA KOKA  HASZ LSD TA PIOSENKA WCIAZ MI SIE SNI

NANANANANANA

Edytowane przez Blac(zjarany)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój temat został zamknięty przez właściciela serwera, takie zachowanie zostało nagrodzone warnem, ponieważ }{amp wypowiedział się i zamknął temat bez uprawnień nie wyjaśniając sprawy. 

A ty jeżeli dostałeś screeny to napisz temat w tym dziale:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat wyjaśniony, przepraszamy za niedogodności. Jeżeli masz pytania zapraszam na pw

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie