Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga


Wielki Zenon

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skarge Na typa o Nicku Michał SID! Ktory miał tu wczesniej perma na serwerze to jest raz 2  Jest Moderatorem i i są skargi na niego i sam sobie je zamyka 3 Nieogarnia Admina Na 4mapsie  Prosze o jego degradacje  z moderatora i tym bardziej z admina 4maps Prosze o wypowiedanie się  bo juz mam dosyc tego  co tu sie dzieje.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam 3 konta ( z tym kontem) lecz rumcajs wie o wszystkim

 

a o to dowód , że kolejny traktuje rumcajsa jak dziwke ( pisał do mnie zenon):02167913927370085195.jpg

 

zamykam skargi bo spamisz i nabijasz posty , ja jako moderator same się nabijają , ez z murfka dali spokój , ez grzecznie pisze i można się ogarnąć , co do mnie piszesz i obrażliwe też mam w 4L , bo nie reaguje na idiotyzm , ale , że traktuje ktoś rumcajsa jak dziwke ? hohoh to nie , tak pomagałem finansowo rumcajsowi , ale to z dobrej woli ,ja niczego od niego nie chce , sam daje , czasem się zdarzy , że chce vipa , a tak to nic , sam mi daje Donatora czy tam vipa , rumcajs wie co ma wiedzieć o mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID Umiesz czytac ze zrozumieniem .? chyba nie , nikt nie traktuje go jak dziwke  ! pytałem czy za sex tez płacisz  u siebie w miescie tak jak tu na forum czyli wychodzi na to ze rumcajs Jest Alfonsem a nie dziwka naucz sie czytać !!!   DEGRADACJA MU!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID Umiesz czytac ze zrozumieniem .? chyba nie , nikt nie traktuje go jak dziwke  ! pytałem czy za sex tez płacisz  u siebie w miescie tak jak tu na forum czyli wychodzi na to ze rumcajs Jest Alfonsem a nie dziwka naucz sie czytać !!!   DEGRADACJA MU!!!!!!!!!!!!!!!

degradacja tobie się należy , pisz co chcesz , nie interesuje mnie opinia twoja o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Właśnie będę oglądał demo na kolegę Michała i od tego zależy co dalej. Michał miał 2/3 i od tego będzie zależeć jego posada u nas

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie