Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> next person .


Blac(zjarany)

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer 80.72.34.124:27195 COD MOD Only maps

Data(godzina i dzień):przed chwilą . 4.12.2015
Nick podejrzanego: JANU$H STEAM_0:0:1780054819  93.179.224.35  Nonsteam  

 

IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz ") JANU$H STEAM_0:0:1780054819  93.179.224.35  Nonsteam  
Link do HLTV:http://www94.zippyshare.com/v/aZIYc6GG/file.html+ zalacznik z demkiem gdyby link nie dzialal.

 

Rodzaj wspomagacza: MULTI HACK
Podejrzane momenty:CALY FILM :)

 

Do zbanowania Closs//

 

PS . Nie mogę dodać załącznika gdyż Nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików

Edytowane przez Blac(zjarany)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jest dzisiaj a cziter dalej gra :)

 

 

Dodam tylko ze ... #1 icon_share.png

Napisano wczoraj, 18:19
 
 
 
Przez to np: nie wiem jak inni gracze :) ale wchodozilem z godziny na godzine .... po tym jak dodalem ten post na serwer tutaj ! I ten czit dalej gral...! co najmniej 2,5 h od zgloszenia cziter byl dalej na serwie ... no ludzie ! amx_bann "KTOSTAM" "0" "CZITUJESZ" zalatwil by temat .  
 
 
 
PS. Wnoszę o wprowadzenie voteban ! admin nie jeste bogiem! Admin nie jest królem ! Admin nie jest nawet giermkiem króla ! 
Admin to jest czlowiek który bierze w swoją odpowiedzialność dobro ludzi którzy przebywają w jego otoczeniu :) 
Dba o czystość i o pozadek ... pomaga H@ w rozwijaniu sieci ! w prowadzeniu tego dobra dla graczy . Docenmy to ! 
! Wnosze o to by kazdy z graczy byl za record demo a jak nie to zeby mial opcje na voteban .wiem ze to nie ten temat :) tylko go zapowiadam:)
Edytowane przez Blac(zjarany)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzisiaj jest dzisiaj a cziter dalej gra :)

 

 

Dodam tylko ze ... #1 icon_share.png

Napisano wczoraj, 18:19
 
 
 
Przez to np: nie wiem jak inni gracze :) ale wchodozilem z godziny na godzine .... po tym jak dodalem ten post na serwer tutaj ! I ten czit dalej gral...! co najmniej 2,5 h od zgloszenia cziter byl dalej na serwie ... no ludzie ! amx_bann "KTOSTAM" "0" "CZITUJESZ" zalatwil by temat .  
 
 
 
PS. Wnoszę o wprowadzenie voteban ! admin nie jeste bogiem! Admin nie jest królem ! Admin nie jest nawet giermkiem króla ! 
Admin to jest czlowiek który bierze w swoją odpowiedzialność dobro ludzi którzy przebywają w jego otoczeniu :)
Dba o czystość i o pozadek ... pomaga H@ w rozwijaniu sieci ! w prowadzeniu tego dobra dla graczy . Docenmy to ! 
! Wnosze o to by kazdy z graczy byl za record demo a jak nie to zeby mial opcje na voteban .wiem ze to nie ten temat :) tylko go zapowiadam:)

 

bez kitu loool

46928601947976552582.png

____________________________________________________________

W razie potrzeby zawsze pomogę ile mogę :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie