Skocz do zawartości

Zablokowane [DD2] oraz [CODMOD]


p3sh!

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Sobie:

Mam na imie Damian, steam: p3sh! Biegam po csie juz od 16 lat (tak od poczatku istnienia jednak z duzymi przerwami), a wszystko zaczelo sie od q2, next q3arena, pozniej hl i w koncu cs. Co nie oznacza kompletnie ze jestem kox jak Neo czy Taz.

Wiek właściciela serwera: Od polowy 1984 naliczylem juz ponad 31 lat.

 

1.

Typ Serwera: CS 1.6 [DD2] + HLTV + MySQL + sFDL 1s1k

Ilość Slotów: 32

Link GameTracker: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Rozkręcony [TAK/NIE]: TAK (w miare) Reklama na CSSETTI wykupiona do polowy stycznia next year

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: TAK

Udostępniasz serwer (dane do hostingu) [Tak/Nie]: TAK

 

2.

Typ Serwera: CS 1.6 [CODMOD] + HLTV + MySQL + sFDL 1s1k

Ilość Slotów: 21

Link GameTracker: b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Rozkręcony [TAK/NIE]: NIE (serwer istnieje od kilkunastu dni i ze wzgledu na rodzine nie mialem czasu go skonfigurowac)

Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: TAK

Udostępniasz serwer (dane do hostingu) [Tak/Nie]: TAK

 

Oba serwery posiadaja dodatek Sklep-SMS z wykupiona licencja oraz podpietym api do platnosci online poprzez szybkie przelewy online. Serwery dzieki zaufanym ludziom zabezpieczylem na maksymalnym dostepnym poziomie.

 

Posiadam rowniez ekipe kilku dobrych zaufanych juz ludzi ktorzy pelnia u mnie role adminow na serwerach, ktorych chcialbym pozostawic.

 

Dopuszczam opcje rekonfiguracji obu serwerow pod mod ktory najlepiej sie przyda jednak serwer z 32 slotami chcialbym by pozostal w konfiguracji najbardziej zblizonej do Old School. Nie wiem FFA?

 

Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć:

Rozne dziwne sytuacje dotknely mnie przy tworzeniu nowej sieci co spowodowalo porzucenie pomyslu z bawieniem sie w forum i inne. Wole skupic cala moja uwage na konfiguracji i utrzymaniu serwerow. Dodatkowo lubie pograc w tego zabijacza czasu i cenie sobie domowa atmosfere na serwerach, co chcialbym by zapanowalo na moich serwerach. Niestety sam tego nie osiagne.

 

Kontakt:

GG 4552060

Steam p3sh!

 

@dn

Jesli chodzi o FFA to bylbym bardziej za nim gdyz posiada wieksze mozliwosci niz DD2.

Natomiast ZM? Przywiazanie do podstawowej wersji CSa doprowadzilo do tego iz nigdy wczesniej nie konfigurowalem serwera pod tego typu moda. Krotko mowiac jestem za, lecz potrzebna bedzie pomoc kogos kto sie na nim zna.

 

@dn2 Moglbym skomentowac zachowanie bylego wspolwlasciciela sieci ktory dolaczyl do shotowni, lecz to wlasnie byloby dziecinne zachowanie.

Edytowane przez p3sh!

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za:

 

Nie przeszkadza w ogóle to że będzie drugi dd2,

Sloty,

Wiek właściciela,

Podanie na poziomie,

Widać zaangażowanie autora tematu do tego by prowadzić swoją działalność serwerową :)

 

 

Dopisek bardzo ważny do tematu:

 

Hmm chciałbyś skonfigurować 32 slotowy serwer pod FFA? Dlaczego by nie. Nie posiadamy aktualnie takiego moda także to by tylko i wyłącznie sprzyjało rozwoju Twojego serwera u nas.

 

Co do serwera z mniejszymi slotami. Nie myślałeś o jakimś zombie może?

 

PS: Proszę nie odpowiadać post niżej tylko użyć opcji "edytuj" swojego pierwszego posta.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem za.

 

Sloty na serwerach są dosyć duże. Pana wiek również jest na korzyść, bo "Chyba" nikt w sieci nie ma 31 lat.

Masz chęci do pracy oraz bardzo duży staż w Counter-Strike!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie