Skocz do zawartości

Zablokowane Na mnie pora... Ez.


davise

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

 

Mam zamiar się niestety z wami pożegnać.

 

Mam dość użytkownika z nickiem Ez, po prostu za bardzo sobie koksi niby do mnie na TS3 Oraz forum.

 

Już mam nowe forum, na którym się odnalazłem.

 

Serwer odchodzi wraz z zemną, a co do SiD'a opiekuna serwera to nie wiem co z nim będzie...

 

Chce pozdrowić wszystkich... :(

 

Szczególnie pozdrawiam RumcajsJumper, dzięki niemu odnalazłem się tu na forum za co mu bardzo dziękuje najbardziej i nigdy mu tego nie zapomne. Na forum jeszcze kiedyś może wróce lecz nie jestem pewien, jeśli ktoś będzie chciał odemnie prace, pomoc zapraszam do mnie na GG. FForum jeszcze nwm czy bede odwiedzal...

 

Jeszcze raz ci dziękuje Rumcek, nigdy ci tego nie zapomnę pamiętaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna osoba przez eza :) zaraz on napiszę tutaj oczywiście wyjaśnienie po swojemu.

 

Jak coś my kontakt dalej ze sobą mamy także w razie w pisz.

 

 

Miło było Cie poznać i wracaj szybko do nas :wub:

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie ciekaw o co chodzi z tym Ezem? Wytłumaczycie mi bo zara umre z ciekawości

3maj sie

Chodzi o to, że suspect aka terrory robi na każdym kroku z siebie idiotę...

1. W 100% kopiowane poradniki z amxx'a czy też innych stron bez podania źródeł i ta ortografia... Ludzie .-.

2. Jeżeli się wypowiadał na jakiś temat często nie wiedział nic o tym czymś lub wprowadzał w błąd (Przykładem jest jego genialny poradnik dot. fps w cs, podał tam 2 komendy z czego jedna to była kompletna bzdura, a druga zabroniona na prawie każdym serwerze z modem HNS, KZ, SURF)

3. Wystarczyło, że ezovsky coś tam napisał (co nie było obrazą), a suspect już mu wjechał na rodziców. Typowy fan popka (Przedział wiekowy też się zgadza)

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie