Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Gracz] Shadow


WoofWolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick:WoofWolf
  • Nick oskarżonego:Shadow
  • SteamID oskarżonego:
  • Data i godzina zdarzenia:15:00
  • Runda i czas mapy:Runda 8 Czas kolo 10 minuty
  • Mapa: jb_new_chernobyl
  • Opis sytuacji:Gracz shadow zabil mnie za uzywanie komunikatora glosowego. Kiedy to wczesniej wydal inne

    poleceniee a zgodnie z regulaminem cytujac "Każde kolejne polecenie zastępuje poprzednie.". Zaczyna sie spinac kiedy proboje mu wyjasnic

    razem z [Zaufany] Shady, nie pozwalaja mi dojsc do glosu i wytlumaczyc im bledy jakie popelniaja

  • Dowód:http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151127-1427-jb_new_chernobyl.dem.zip

Pozdrawiam

 

WoofWolf

Edytowane przez WoofWolf
21d9813e3a9c9210e5a753f8e364c219d08af04e_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić gracza  [Zaufany] Shady, koleś jest zerem nie zasługuje na zaufanego, wyzywa rodziców od najgorszych ogólnie widać ze jest ścierwem ktoremu w domu nie wytłumaczono wielu rzeczy. Jeżeli kogoś lubi to nawet podczas łamania regulaminu nie reaguje mimo to że mogłby mu dać kicka a on sie jeszcze z tego smieje. Pozdrawiam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tą skargę padłem OMG woof:

 

Po 1. TY JESTEŚ ZAUFANYM MOGŁEŚ MI DAĆ BANA NA CT A NIE SKŁADAĆ SKARGĘ (bo uważasz że źle postąpiłem) PLS............. FUCK LOGIC......

Po 2. Bodajże nop3 był wardenem i powiedział: tt mówi tt ginie bez wyjątków i odliczył. Ty powiedziałeś że się zbugowałeś i powiedziałeś mogłem się odezwać, ale to nie jest SPRAWA ADMINISTRACYJNA mogłeś to napisać i za to cię zabiłem

 

Nie będę więcej się wypowiadał się  w tym temacie

Edytowane przez Shadowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zabiles mnie za to ze odeswalem sie 3 minuty temu. 3 minuty pozniej to gratuluje czasu reakcji :). Jak bys mnie zabil wtedy to by nic nie bylo chociaz mimo wszytko sie zbugowalem ale jakbys zabil to bym nie mial spiny, ale zabijasz mnie kurcze 3 minuty pozniej... Ale to nie o tym, powiedzialem cos pozniej kiedy Ty przejales prowadzenie, powiedzialem cos i nagle bania "odezwales sie" :). Nie bede cie odrazu banowac bo bys sie spinal wiec wolalem napisac skarge. Nie musisz sie wypowiadac :). 

Jezeli chcesz mozesz mi oddac 3000 fajek za resp i bedzimy spoko.

Pozdrawiam

WoofWolf

Edytowane przez WoofWolf
21d9813e3a9c9210e5a753f8e364c219d08af04e_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić gracza  [Zaufany] Shady, koleś jest zerem nie zasługuje na zaufanego, wyzywa rodziców od najgorszych ogólnie widać ze jest ścierwem ktoremu w domu nie wytłumaczono wielu rzeczy. Jeżeli kogoś lubi to nawet podczas łamania regulaminu nie reaguje mimo to że mogłby mu dać kicka a on sie jeszcze z tego smieje. Pozdrawiam ;D

Dowody + oddzielnia skarga. Bez tego te oskarżenia możesz sobie zachować dla siebie. :)
9LuzZKL.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE dlaczego?

 

Ponieważ nie tylko on zrobił ten błąd i jak by już go zbanować to musiałby być mass ban xd

Edytowane przez Creyx

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE dlaczego?

 

Ponieważ nie tylko on zrobił ten błąd i jak by już go zbanować to musiałby być mass ban xd

Mass ban podaj na kim i zloz skarge na te osoby jezeli masz taki problem. :). Ja nie mam problemu z innymi, bo to [gracz]Shadow zrobil tego FK

21d9813e3a9c9210e5a753f8e364c219d08af04e_hq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat jest przedawniony! Demka zostały usunięte po update lub gracz, którego dotyczy skarga, nie uczestniczy w życiu serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie