Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  68
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

SHADY

Użytkownik

O SHADY

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 5 Listopada

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  tak

Kontakt

 1. Pokażesz tego skrina? Chcę wiedzieć ile przegrałeś od apdejta, a nie ile ogólnie masz.
 2. Nie: - wulgarny bardziej niż 3/4 graczy serwera - wada wymowy - nie przekonało mnie podanie
 3. No i po co to wszystko? Żeby jeszcze bardziej ograniczyć grę na serwerze?
 4. Nie: - głos jakby psa dusili - irytujący bardziej ode mnie :sex: - Rzuca kurwami na lewo i prawo bez opamiętania
 5. Pokaż screena z !time ile masz przegrane, w sensie z tego co Ci się na czacie wyświetli. Po tym oddam głos. :)
 6. XD nie ma podstaw żeby mnie zgłosić, a jeśli już miałaby coś zgłaszać to musiałby to zrobić z całą resztą, polecam przeczytać definicje stalkingu. :D
 7. Jakbyście chociaż wykazali chęć pomagania przy tym Jailu, na pewno znalazło by się coś do roboty. Z tego co zauważyłem Sztanga codziennie posuwa równo na testowym i często potrzebuje pomocy w testowaniu nowych rzeczy. A Wy i tak powiecie, że nakurwia cały dzien w lola, a sami mając wyjebane na serwer graliście cały czas w jakiegoś chujowego Hurtworlda. Co do Eziego, dla mnie jest typem naciągacza, oszusta, fałszywca i dwulicowej kurwy. Przekonałem się o tym zaraz po tym jak mnie potraktował, gdy chciał się mnie pozbyć, bo mu zagrażałem. W sumie mu się udało, bo straciłem wszystkie rangi, ale t
 8. to co spamujesz ośle jestem za odrzuceniem skargi zaufany lotholt jest bardzo dobrym zaufanym!!111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!noenoenoe!!!
 9. Gdy Ty jesteś na serwer to wprowadzasz całkowity chaos, w ciągu 10 sekund napisałeś 5(?) wiadomości? Z tego 2 bodajże wyglądały tak "KURWA FK" "FK", a trzecia "FKFKFKFKFKFKKF" Takie coś nie będzie tolerowane, tym bardziej w Twoim przypadku.
 10. Nie było FK, nie wykonywales poleceń tylko biegłęś w strone CT, a według regulaminu możesz zostać ukarany po pierwsze za niewykonywanie poleceń, po drugie za próbę buntu i po trzecie za zbyt bliskie podejście do strażnika. Co do bana, dostałeś gaga za spam, wyszedłeś z serwera omijając gaga i znowu wszedłeś, dostałes kicka za to, po wejściu znowu gaga i znów zrobiłeś to samo. Stąd też ban, RED EYE ostatnio nadał jednemu graczowi za to bana na 5 dni około, więc powinieneś się cieszyć. :)
 11. gosciu wez spierdalaj od mojej sygnatury - usuń ją

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin