Skocz do zawartości

Zablokowane [Gracz] Vaid


only jcob

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: only jcob

Nick oskarżonego: Vaid

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:126724841

Data i godzina zdarzenia: 23 listopada, godzina 14:30 (około)

Runda i czas mapy: 6 runda, około 12 minuta 6 rundy

Mapa: ba_ace_jail_v3g

Opis sytuacji: Po wyjściu z cel bawiliśmy się w 1 reakcję, Vaid zabił kolege obok mnie i dostałem od niego granat. Odwróciłem się w jego kierunku i wyrzuciłem go na G. On mnie zabił twierdząc, że wyrzuciłem go prawym przyciskiem myszki. Vaid także nie zna regulaminu i nieumiejętnie gra w CT./*]

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151123-1422-ba_ace_jail_v3g.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, powiem więcej bawiliśmy się w Quiz (to ta sama runda) i miały być tylko kategorie dostępne w regulaminie. Kolegę zapytał z Gier a mnie z w-f. Powiedziałem że kategori takiej jak gry nie ma w regulaminie. Powiedział że jest więc: nieznajomość regulaminu, 3 fk, kłamanie w ct

 

 

 

Pozdrawiam Shadow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie rzuciłeś granat w moją strone :D shadow w-f czyli sport nie znałeś odpowiedzi to płakałeś 

 

A shadow skoro tak znasz regulamin to czemu zrobiłeś mfk? następnie nawet nie dałeś fd kolesią których zabiłeś bo twierdziłeś że nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie rzuciłeś granat w moją strone :D shadow w-f czyli sport nie znałeś odpowiedzi to płakałeś

 

A shadow skoro tak znasz regulamin to czemu zrobiłeś mfk? następnie nawet nie dałeś fd kolesią których zabiłeś bo twierdziłeś że nie musisz.

Po 1 człowieku: nie zrobiłem massfk tylko 2 fk już wyjaśniam skąd te fk. Fk stąd że poszedłem z więźniami na kosza graliśmy do 1 punktu. Jedna osoba z  drużyny rzuciła piłką i ona wylądowała na koszu, ja myślałem że trafili do siatki więc zabiłem uczestników drużyny przeciwnej wiem o tym to był fk, ALE w następnej rundzie wydałem wam polecenia potem otworzyłem cele i powiedziałem do nich cytuję: ''Idźcie już macie fd. Już szybko zanim się rozmyślę :)''. TO ty twierdziłeś że po fk MUSZĘ: zabić się (!kill) gdziekolwiek potem dać im fd oraz zwrócić fajki za fk..............

 

 

Po 2 Niby znasz tak dobrze regulamin, a co zrobiłeś?  Nie wiesz to ja ci powiem. Dałem grę Quiz i powiedziałeś: Zabawimy się w quiz, mogą być te tematy które są zawarte w regulaminie (ct nie może kłamać). Zadałeś gościowy pytanie z gry a mi z w-f (tak wiem sam poprosiłem o w-f bo chciałem mieć niezbite dowody na to że vaid nie zna regulaminu i mam) po czym kłóciłeś się ze mną że w-f oraz gry są w regulaminie.............

 

 

Czym zawinił vaid:

 

-DUŻA nieznajomość regulaminu

-Fk

-Kłamstwo w ct

Edytowane przez Shadowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to tak:

jcob wyrzucil granat na G i jest to bardzo dobrze widoczne na demku a nawet jesli Vaid by tego nie zobaczyl to i tak nie mial powodow do zabicia jcoba. 

Co do tego co mowi Shadow to tez jest prawda poniewaz byly pytania z gry GTA V i Vaid twierdzil ze jest to dostepne w regulaminie.

 

Gracz Vaid zostanie ukarany banem permanentnym na CT z mozliwoscia unbana po miesiacu gdy nauczy on sie zasad prowadzenia i regulaminu oraz przeprosi graczy.

 

Jesli ktos ma watpliwosci zapraszam na PW.

 


 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zaakceptowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Edytowane przez xVeenix
rak-red-m9200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie