Skocz do zawartości

Zablokowane [Gracz] Creyx


Brekol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Brekol

Nick oskarżonego: Creyx

SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:108358417

Data i godzina zdarzenia: 2015-11-14 18:00

Runda i czas mapy: Czas mapy: 39:30, Runda: 6

Mapa: ba_jail_soar_beta2

Opis sytuacji: Kolega najpierw dał polecenie "(...) patrząc się na południowy wschód", następnie dał polecenie "powtarzam: patrząc się na południowy zachód", i potem upierał się że dał polecenie "patrząc się na południowy wschód" - mass fk. Przy tym zdarzeniu było z 3-4 administratorów i nikt nie zareagował. Odnosze wrażenie że ranga [zaufany], [admin], etc. wykorzystywana jest przez nich tylko do nadużywania komukacji głosowej. Całą rundę którą Creyx prowadził zagłuszali ;| .

Dowód: http://h.sourcetv.pl/srv29556/auto-20151114-1650-ba_jail_soar_beta2.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brekol nie wiem czy wtedy byłem czy nie, ale denerwuje mnie takie mówienie "było z 3-4 administratorów i nikt nie zareagował". Administratorzy nie są wszechwidzący. Administrator mógł w tej chwili grać lub robić cokolwiek innego niż patrzenie, czy ktoś przypadkiem nie robi fk na szanownym Brekolu. Nie mogę dać graczowi ctbana na prośbę gracza, dlatego masz specjalny dział skarg na którym nie musisz mnie denerwować taką opinią. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagłuszają to się nie dziwie

                  ,,A we mnie samym wilki dwa.

 

 

     Oblicze dobra, oblicze zła. Walczą

 

 

ze sobą nieustannie. Wygrywa ten którego

 

 

KARMIĘ!''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat jest przedawniony! Demka zostały usunięte po update lub gracz, którego dotyczy skarga, nie uczestniczy w życiu serwera.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie