Skocz do zawartości

Zablokowane [UB] Zupełnie inny ban - ez.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: LAN PARTY HAXX =)

Serwer: CS:GO Mod
Nick admina: Marionetka
Data i godzina: dzisiaj, około 20.
Link do Twojego bana: -
Opis sytuacji: Napisałem na shoutboxie forumowym dokładnie takie słowa "na cs:go mod jest kiepska administracja" i Marionetka wlepił mi perma za "działanie na szkodę serwera". Jak coś takiego traktować działaniem na szkodę serwera. Jakbym działał na szkodę serwera to bym na tym serwerze nie grał godzinami, nie zapraszałbym swoich mordek ze steama na ten serwer. Niby ub nie dostanę, ale liczę na to, że jednak otrzymam. W końcu jestem tutaj redaktorem, robię to co robię, wnoszę coś dla sieci i przykładam się do funkcjonowania csowiczów. Czyż nie? Proszę o opinię tutaj osób trzecich, czyli dosłownie byle kogo, czy za takie coś powinien być perm?
Dodatkowe informacje: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dystkutował z właścicielem serwera, ponieważ to w końcu jest jego serwer i to on tam rządzi administarcją jak i graczami, aczkolwiek perm za napisanie "na cs:go mod jest kiepska administracja" to trochę głupota ponieważ takich osób na serwerze może być wiele z tą samą opinią, a ty chyba nie zbanujesz wszystkich? No cóż zamykam temat ponieważ Właściciel tego zażczył.

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak ub (na prosbe wlasciciela serwera)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie