Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
piotr1238

Serwer JB

Recommended Posts

Zapraszam na niezwykłą sieć serwerów esportcenter.eu

Serwery: Jailbreak , SURF+RPG, Deathrun , OnlyDD2 , Arena 1v1 

TeamSpeak3: ts.esportcenter.eu

Opis: Zapraszam do serwerów sieci esportcenter.eu 04.09.2015 Został otwarty nowy serwer JailBreak dobra zabawa miła atmosfera i wiele innych 

Forum: esportcenter.eu

IP serwerów:

JailBreak : 212.91.26.162:27045 

Only DD2 :91.185.188.139:27016 

Arena 1v1 : 91.185.188.139:27015 

Deathrun : 31.186.82.185:27060 

SURF+RPG : 31.186.82.185:27061 

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mesharsky
      Witajcie, jako iż niestety się na to zgodziłem , za niedługo na csowicze.pl będzie nowy serwer csgo only mirage który wykonam dla Rumcajsa i mam nadzieję że się spodoba.
      Chciałem moją prace zacząć teraz, ale akurat Valve miało lepsze plany co do mojej osoby i wypuściło aktualizację na półtora GB przez co sourcemod się posypał i dupa konia.

Na serwerze będą moje autorskie modyfikacje i kilka smaczków, właśnie skończyłem pisać pluginy na ten serwer więc mam nadzieję że będzie wszystko działać tak jak należy.
      Dodatkowa sprawa jest czy chcecie jakieś pierdoły na serwer, mówimy tutaj o jakieś dodatki czy inne udogodnienia, ja nie jestem tego fanem, ale robię serwer dla graczy nie pod siebie dlatego chciałbym was się zapytać co byście chcieli zobaczyć

Pozdrawiam i liczę na jakieś fajne odpowiedzi

Tak już jeszcze sobie dopowiem:

Modele dla vipa i admina nie jest to dobry pomysł bo będziecie płakać o hitboxy na głowę itd (Także wykluczam tą propkę z góry)
      To samo tyczy się czapek i innych pierdół.
      Skiny kosy będą nie musicie pytać.

Waiting for the answers  

• By KowaleQ
      Zapraszam do glosowania na serwer BaseBuilder ! ------> https://cssetti.pl/serwer/145.239.20.145:27090
    • By KowaleQ
      Właściciel/e: Ja
      Imię: Szymon
      Znajomość AMX (1-10): 9,5/10
      Mod serwera:: Base Builder v9.2
      Link do  Game’Tracka: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.20.145:27090
      Czy jest wykupiona reklama?: jest
      Hosting: pukawka
      Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: mysle ze będzie warto mod który jest dosyc ciekawy,  cóż no warto wejsc  i zobaczyć i stwierdzić czy warto serwer ma troche czasu lecz graczy malo,  błędów jak narazie nie zauważyłem poprostu wejdź ocen serwer i podpisz post 
      Udostępniasz serwer pod konkursy?:tak
      Kontakt:gg ts 

dodaje
      serwer claima nie ma poniewaz na nim gracze w dzien graja.
    • By DeDe2017
      Właściciel/e: @DeDe2017
      Imię: Marcin
      Znajomość AMX (1-10): 8
      Mod serwera::  [GunGame] [Vip] [LvlBroni] ( ale myślę zmienić tylko silnik z GunGame na [Dm+exp mod DD2] 
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/46.29.21.219:27100/ Polecam zobaczyć serwer 
      Czy jest wykupiona reklama?: Reklama będzie wykupiona myślę nad stawką 20/30 za dzień  ( ale sami wiecie  jakie są teraz statystyki na cssetti https://cssetti.pl/statystyki na 6 484 737  Liczba pobranych klientów gry na tyle pobrać    Dzienna liczba odświeżeń MasterServer'a nie przekracza 50.000  tysięcy a kiedyś mieli ponad 500 tysięcy ) ale reklama będzie jak mówiłem 20/30 dziennie stawka 
      Hosting: Pukawka
      Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: szukam sieci kiedyś miałem swoją ale chcę tylko teraz serwer prowadzić  serwer + forum dużo czasu zabierają   Serwer posiada 6 slotów bo robiłem moda ( jak znajdę już forum dla serwera i ogarnę już all z nim mam zamiar wykupić 14 na początek do 21  slotów  
      Udostępniasz serwer pod konkursy?: Jasne że tak
      Kontakt:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198227478956 Lub Forum  (mogę Gadu-Gadu zrobić jak będzie trzeba )
    • By MLW
      Od początku powstania serwera Public-TS3.PL chcemy dostarczyć graczom miejsce rozmów inne niż wszystkie. Naszym priorytetem było i jest stworzenie serwera stabilnego, całkowicie pozbawionego spamu w postaci pustych kanałów, botów itd. Serwer którego głównie docenią gracze szukający spokoju i stabilności podczas gry czy rozmowy z przyjaciółmi. Wierzymy, że udało nam się osiągnąć nasz cel. Bezustannie rozwijamy nasz serwer, cały czas pamiętając jakie cele założyliśmy na początku. Dostosowujemy serwer tak, byście nie musieli dłużej szukać miejsca w którym będziecie mogli w spokoju porozmawiać.

Co dla was oferujemy?
      > Stabilność
      > Spokój
      > Posiadamy Polską lokalizacje ( NISKI PING )
      > Doświadczoną administrację
      > Oryginalną licencje
      > Pełną automatyzacje

IP: Public-TS3.PL
      Strona www: Public-TS3.PL

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.