Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
K.T123

PREZES. na admina

Recommended Posts

Nick:PREZES.
Doświadczenie (w byciu adminem):Mialem admina na  3  sieciach ponad rok.
Znajomość AMXX (W skali 1-10) 8/10
STAŻarrow-10x10.png w CS-sie:W cs'a gram juz ponad 8 lat
STEAMarrow-10x10.png / NonSteam:Ns
Dlaczego Ty: Na serwerze jestem codziennie po kilka godzin. Czesto gdy adminów nie ma jest pełno aimerów chciałbym żeby na serwerze panowała kultura .
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 3 do 6 h
Kontakt:
GG/ts3

Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/PREZES./91.224.117.12:27345/
Składka : Tak

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_zaakceptowane.png<br /><br />Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Piotrus
      1. Nick: xd66 2. Imię: Piotr 3. Wiek: 16 4. Znajomość AMX (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak 6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): tak 7. Link do swojego GameTracker'a**: Nie mam aktualnie ale założe jutro bo dzis nie mam czasu zbytnio 8. Parę słów o sobie **: Lubie grać w cs, piłke nożną jestem miły, takze interesuje sie crossami i również motocyklami. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Mało co admini tu wchodzą na ten serwer i chciałbym być jedyny 10. STEAM_ID**:  0:1:121552009 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Aktualnie mam szkołe ale od 3-7 godz na dzien normalnie. 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Gdy mam szkołe 15-18 a gdy jest weekend 13-16, 19-21 13. Staż w Counter-Strike 1.6: z 2,5r normalnie 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Oczywiście na 3 serwerach @ Admin CS 1.6 [CSGO MOD] @ Admin CS 1.6 [CS:GO MOD #2]
    • By BEAST
      Imię: Dawid Wiek: 16 Nick z gry:  BEAST Link do profilu GT na https://www.gametracker.com/player/Beast/54.38.142.181:30061/ Link do profilu https://steamcommunity.com/id/jh235/ Steam ID:STEAM_0:0:28101766 Dlaczego Ty?:Siemka mam na imię Dawid lubię grac na waszym serwerze i  podobno szukacie admina do pomocy ,a ja jestem chętny  wam pomóc w rozwoju serwera.moim Hobby jest piłka nożna i informatyka w wolnym czasie lubię grac w cs .Nie mam jeszcze mikrofonu ale do końca tego miesiąca mam zamiar kupić.Jestem osobą spokojną oraz myślę, że lubianą Ile grasz dziennie?:3-5h  Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):Tak Znajomość sourcemoda (0/5):3/5 Kontakt:TS3,Discord,Steam  
    • By Kaskader
      Odpowiedzi proszę dodawać pod tym tematem. 
      Wolne miejsca 1/3
      WYMAGANIA:
      - Ukończone 16 lat. (Bez wyjątku)
      - Znajomość regulaminu serwera
      - Zapraszać znajomych na discord
      - Minimum 2h dziennie czasu na discord 
      - Sprawny mikrofon
      - Mutacja
      - Umiejętność pracy w grupie
      - Komunikatywność 
      Wzór :
      Imię: Wiek: Twój Nick: Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?: Znajomość Discord (w skali 1-10): Coś od Siebie (min. 5 zdań): Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Kontakt: Mikrofon [TAK/NIE]: Mutacja [TAK/NIE]:  
    • By 3rd
      Wzór podania o admina
      Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria:
      - Wchodzenie raz dziennie na forum;
      - Minimum 16 lat;
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;
      - Minimum 10h przegrane na serwerze;
      - Obowiązkowo aktywne konto steam,  są wyjątkami.
      - Posiadanie mikrofonu;
      - Dofinansowanie jest konieczne. Jeżeli nie masz zamiaru płacić za admina, to nie pisz podania.
      Wzór podania:
      Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu adminem): Znajomość AMXX (W skali 1-10): Staż w CS-sie: Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): Dlaczego Ty: Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kontakt: Link do GameTracker'a: Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]:  
    • By Sysia ;*
      Wymagania
      - Aktywność na forum (minimum raz dziennie)
      - Ukończone 16 lat
      - Sprawny mikrofon
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym

Wzór podania o admina:

Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu Adminem): Staż w grze: Dlaczego chciałbyś zostać adminem? Czas jaki dziennie poświęcisz na nasz serwer?: Kontakt (prócz forum): Link do GameTrackera:  
      Uwaga! NIE MA SKŁADEK ZA ADMINA! OTRZYMUJESZ GO ZUPEŁNIE ZA DARMO, JEDYNY WARUNEK TO AKTYWNOŚĆ NA SERWERZE!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.