Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SiR0x

cs-Soplica.com DM CS:GO

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mrs.Fuksiara
      Opis produktu / usługi: Dokładny opis podałabym na Pw. Jakpot, Wymiany, system skrzynek, rang, dużo skinów, mapy CSGO (mogą być też i CSS) i takie pierdoły. Co do COD MODA to daje wolną ręke, aczkolwiek chciałabym mieć wgląd w klasy. Zależy mi na czasie. 
      Cena produktu / usługi: Aby się w 300zł wyrobić  
      Forma płatności: Przelew/PsC/Paypal - co tam chcesz. 
      Kontakt: Forum. GG: 68522780 - Jak chcesz FB to pisz najpierw forum. 
    • By Mrs.Fuksiara
      Z przykrością informujemy, że z dniem 21.08 Mod zostaje wyłączony.
      Powodem tego jest to, że paczka, którą mamy posiada dużo błędów i ciężko jest ją zrobić jak na ten moment. 

Dziękujemy wszystkim za przetestowanie tej paczki!
      Przy następnym otwarciu GO:MODA nagrodzę osoby, które testowały tę paczkę. 

Przepraszamy za taki obrót sprawy. 
    • By terrorist0p
      Gra: CS:GO AWP
      Typ Serwera: AWP
      Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/ (nie ma claima, bo nowe konto i tydzień trzeba czekać)
      Hosting: Liveserver (Współpraca)
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Tak jak pisałem wcześniej, poprzednia sieć upadła (właściciele się pokłócili, a ja nie mam zamiaru w tym uczestniczyć) , a serwer miał być u nich nowy i nie ma za dużego stażu bo zaledwie kilka dni.
      Wiek właściciela serwera: 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: Priv, Steam, Telefon

Piszę ponownie ponieważ serwer jest poprawiony, serwer jest nowy tak jak pisane było wcześniej, jest poprawiony i poprawiany ciągle dalej, ktoś mi tam zarzucał brak znajomości sourcemod  nie mówię, ze znam go w skali 10/10 ale pojęcie mam, pomimo braku reklamy jak na ten moment, bo czekam ten tydzień, żeby zrobić claima (teraz każde nowe konto na gametracker musi czekać tydzień), budżet na reklamę jest i na gosetti, które podobno nie istnieje i na coś innego się znajdzie fundusz.  Jakiś sposób się znajdzie   skoro jak na ten moment bez żadnej reklamy gracze się pojawiają. Planuję jeszcze serwer poprawiać i ulepszać co jest normalną sprawą oraz na bieżąco aktualizować.

@Edit @ Mrs.Fuksiara GT nie działa, bo nie ma claima zrobionego, ponieważ mam nowe konto na GT (do starego zapomniałem pasów) i muszę czekać jeszcze nie cały tydzień zanim będę mógł claim'ować serwery, a reklamę kupię jak właśnie to zrobię, żeby się wszystko zapisywało i serwer nie tracił na rankingu lecz zyskiwał, na to fundusz jest .

@Edit @ LewyBrzeG ZM Star Wars fundusz jest, o to nie ma się co martwić
    • By RumcajsJumper
      Zobacz plik Proste Rangi CS:GO - zapis Vault
      Oto prosty plugin CSGO Ranks z nazwami zakresów, które przynosi CS:GO. 

Wtyczka nie jest moja, ale edytuję ją, aby przekazać ją w języku polskim i dodać do strony. 

Prawda jest prostą wtyczką, ale przydatna, jeśli wiesz, jak z niej korzystać, możesz ją dodać i edytować dla mod lub serwera. 

Spolszczenie opisu by google !
      Dodający RumcajsJumper Dodano 14.05.2019 Kategoria Pluginy  
    • By terrorist0p
      Gra: CS:GO
      Typ Serwera: AWP
      Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/54.38.142.181:30061/
      Hosting: Liveserver (Współpraca)
      Dlaczego Chcesz Do Nas Dolaczyć: Poprzednia sieć chyba upadła, właściciele się pokłócili chyba, strona nie działa, nie  chce uczestniczyć w czymś takim
      Wiek właściciela serwera: 20
      Udostępniasz usługi na serwerze do konkursów [Tak/Nie]: Tak
      Udostępniasz serwer na konto sieci [Tak/Nie]: Tak
      Kontakt: Steam, Priv, Telefon

Miał to być nowy serwer na dla ich potrzeb, ale jak pisałem wyżej, są coś pokłóceni i forum usunęli nawet... nie wiem nie mieszam się.

@Edit, chcę zaznaczyć, że ja u Was już szmat czasu jestem na serwerach  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.