Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SiR0x

cs-Soplica.com DM CS:GO

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Lazanestic
      Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
      Serwer: CS:GO MOD
      Admin banujący: @ Mrs.Fuksiara
      Data zdarzenia: 3 minuty temu.
      Opis sytuacji: To samo, co ostatnio. Znów dostałem perma za to, że niby czituje, a czyściutko lecę. 2 skoki są na serwerze, to łatwo speeda złapać, prosta mechanika gry.  
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14979.html
      Wycinek z konsoli: 
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Mrs.Fuksiara
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:418811413'
      [AMXBans] Twoje IP: 'co to takiego to ip'
    • By Syzyf
      Jeśli grywasz lub grywałeś na serwerach typu Call of Duty to doskonale wiesz że ciężko znaleźć serwer który będzie się wyróżniał na tle konkurencji, nie będzie kopią innego czy zwyczajnie nie znudzi Ci się po kilku minutach.

Nie będę się tu rozpisywał na temat tego serwera lecz zwyczajnie podam Ci link do filmu prezentacyjnego a z niego dowiesz się wszystkiego:
      Przedstawiamy Ci prawdopodobnie najbardziej zaawansowany tego typu serwer w Polsce!

Krótkie info o naszym serwerze COD MOD:
      * Ponad 20 klas
      * Prawie 100 perków
      * System medishotów
      * Serwerowa waluta - nieśmiertelniki
      * Magazyn pozwalający schować znalezione perki na pózniej
      * Autorski system podnoszenia perków - teraz sam wybierasz który Ci odpowiada
      * Zaawansowany system statystyk
      * Znane i lubiane mapy rodem z Counter Strike'a 1.6 - de_dust2002 / de_rats / de_westwood i wiele wiele innych

IP serwera - 54.38.58.72:27015
      Do zobaczenia na serwerze!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • By Lazanestic
      Nick: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
      Serwer: CS:GO MOD
      Admin banujący: @ Ksieciuniooo
      Data zdarzenia: 5 minut temu.
      Opis sytuacji: Skakałem sobie normalnie na serwerze, po czym otrzymałem perma z powodem "Czitujesz". Lecę czyściutko, liczę na szybkie UB.
      Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html): https://amxbans.csowicze.pl/bans/14852.html
      Wycinek z konsoli: 
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Ksieciuniooo
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
      [AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:418811413'
      [AMXBans] Twoje IP: 'co to takiego'

@ Henioovsky weź jak możesz Ty ogarnij demko, jak już trzeba, bo admin pewnie nawet nie wie, jak je uruchomić i rozpisać, 20 godzin już minęło, admin przeglądał kilkukrotnie temat i nic nie zrobił.
    • By Adamxx30x
      Twój Nick:Adamxx30x
      Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Witam mam na imię Adrian lat 16 , chodzę do 1p M - mechanik . Moje zainteresowanie to : piłka nożna , i grami komputerowymi . mam dużo znajomych którzy interesują się tym samym . Gram w gry cs1.6 , mta , fifa 20 , farming 19 , i euro track simulator promods nawet mam 
      Jak się o nas dowiedziałeś: jak przez serwer + kolegi który mi podał 
      Co byś wprowadził w życie serwera?:nic bo dużo jest i fajnie ale zmięcie aby stattrak kupić a nie a free
      Twoje doświadczenie: srednie
      Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]nie
      Zapoznałeś się z regulaminem?:tak
      Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: jeśli będę posiadał bo kupiłem z tydzień temu vipa na kilka dni + dolarki 
      Ile możesz poświęcić czasu?: 3/4h mam szkołe + staż mechaniaku
      Posiadasz mikrofon?:tak
      Przeszedłeś mutację głosu?: nie ale mam 16 lat 
    • By Syzyf
      Jeśli grywasz lub grywałeś na serwerach typu Call of Duty to doskonale wiesz że ciężko znaleźć serwer który będzie się wyróżniał na tle konkurencji, nie będzie kopią innego czy zwyczajnie nie znudzi Ci się po kilku minutach.

Nie będę się tu rozpisywał na temat tego serwera lecz zwyczajnie podam Ci link do filmu prezentacyjnego a z niego dowiesz się wszystkiego:
      Przedstawiamy Ci prawdopodobnie najbardziej zaawansowany tego typu serwer w Polsce!

Krótkie info o naszym serwerze COD MOD:
      * Ponad 20 klas
      * Prawie 100 perków
      * System medishotów
      * Serwerowa waluta - nieśmiertelniki
      * Magazyn pozwalający schować znalezione perki na pózniej
      * Autorski system podnoszenia perków - teraz sam wybierasz który Ci odpowiada
      * Zaawansowany system statystyk
      * Znane i lubiane mapy rodem z Counter Strike'a 1.6 - de_dust2002 / de_rats / de_westwood i wiele wiele innych

IP serwera - 54.38.58.72:27015
      Do zobaczenia na serwerze!

Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.