Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SONGUŚ

Spróbować nie zaszkodzi. Podanie.

Recommended Posts

Nick: Forum:Songo. W grze natomiast Rasta.pro | Songo

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem w innej sieci i też moja koleżanka będzie mieć wkrótce serwer, także będę Właścicielem.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Jeszcze się ucze, żeby było to 10

Narazie to 6.

Staż w CS-sie: Ogółem w cs to z 4lata, a tak w tej sieci to tydzień, dwa lub więcej.

Steam / NonSteam: Aktualnie non, wkrótce będę miał steam.

Dlaczego Ty: Ponieważ chcę pomóc, zdarzają się osoby z cheatami (tzw odpały) które psują sens i rozgrywke. Chciałbym, aby panował porządek.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od lekcji/nauki/szkoły. Myślę, że tak z 3/4h

Kontakt:GG później dodam, na pc.

Składka TAK/NIE : Jeśli potrzeba, to pewnie - nie ma sprawy ;)

na nie

ns

ani razu go nie widzialem na serwie :)

edit : najwyrazniej byles zbyt malo aktywny zebym cie jakkolwiek zapamietal, zdania narazie nie zmieniam :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Najpierw odrób warny a później napisz podanie.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Oliwiaa
      Zabawa polega na tym że ktoś pyta się np:  czy masz psa? kolejna osoba odpowiada : mam lub nie mam i pisze do kolejnej osoby czy masz...? i tak w kółko 
      To ja zaczynam :d
      Czy masz laptopa?

• By Alkoholiczka
      A co ze starszymi kobietami? Obraża czy nie? 

• By Ksiek
      Dzisiaj kupiłem vipa smsem na 7 i 3 dni i żaden kod nie przyszedł co mam zrobić? 

Tak końcówka 184
    • By Terrorist
      Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP

Zasady rozgrywki:
      Obowiązkowo gramy dynamicznie! (Upomnienie/Kick/Ban 5-360min ) Zabrania się nadmiernego kampienia. (Upomnienie/Kick/Ban 5-360min )        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
      Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. (Upomnienie/Kick/Ban 5-360min ) Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. (Upomnienie/Kick/Ban 5-360min ) Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy. (Upomnienie/Kick/Ban 5-360min )       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
      Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy. (Upomnienie/Kick/Ban 5-1440min )       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
      Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. (Upomnienie/Kick/Ban 5-800min ) Zabrania się reklamowania innych stron www. (Upomnienie/Kick/Ban 5-3600min ) Zabrania się wypowiedzi w podaniach o Admina poprzez osoby, które na serwerze nie grają. Zabrania się podszywania pod Adminów, Opiekunów czy Właścicieli serwera  

Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
      Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.