Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
~sNtr ;xx

Skarga na ManiaTeam | eMer

Recommended Posts

 
Wchodzę do gry witam się z graczami a tu nagle takie coś:
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: ManiaTeam | eMeR.
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'ab, sorry'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:114666539'
[AMXBans] Your IP: '83.22.231.47'
[AMXBans] ===============================================
 

Nie wiem co jest grane, ani bana nie miałem a co na dodatek jakiś Admin na non steamie banuje admina co ma STEAM, jest to dla mnie nie do pojęcia.. chciałbym się dowiedzieć kiedy dostałem bana i za co.. proszę o wyjaśnienie sytuacji.. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to chyba nie moja wina skoro ja o tym nic nie wiem o żadnych banach, jeżeli one zostały wykonane to nie dla mnie tylko jakiejś podszywce. Tyle mogę powiedzieć, bo o żadnych banach mi nie wiadomo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz dwa aktywne bany no sorry.. Sprawdź w bansie.

Aaa i pomyśl że jak bym miał 2 aktywne to bym nie składał podania o Admina i nie płacił składki nie sądzisz..? A Admina mam ledwo tydzień.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę. Skad ja moge wiedziec ze bys nie skladal podania jakbys mial dwa aktywne? A co do pbana to mowilam mu ze masz dwa aktywne i ci dal za ab. Biorę to na siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak bym wiedział że mam jakieś bany, choć o tym nie wiem to bym nie składał, bo wtedy by dla mnie serwer by nic nie znaczył, i w ogóle szkoda było mi wydać pieniądze na Admina skoro i tak bym wiedzial że tego bana dostanę.. Pomyśl trochę naprawdę, myślenie nie boli..

Ja nic o żadnych Banach nie wiem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chlopie ty jestes niepowazny. Masz aktywne i juz. Kogo to obchodzi czy masz zmiennie ip czy zmienne co innego i czy o tym wiedziales. ban powinien zostac a skarga jest niesluzna !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong></p><p> </p><p><img src='http://csowicze.pl/szablony_moderacyjne/temat_zamkniety.png'alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Sprawa wyjaśniona</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong></p>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Lazanestic
   1. Twój Nick:
   2. Nick oskarżonego: Gravits
   3. Steam ID oskarżonego: Admin NS, chomik/squeezy macie tam wszystko u siebie na jego temat.
   4. Data, godzina i mapa zdarzenia: 16:55 
   5. Opis sytuacji: Koniec tego wszystkiego, trzeba raz na zawsze opisać niekompetentnym osobom wszystko, bo widać każdy interpretuje wszystko na swój sposób. Otóż, dostałem bana od owego admina z takim powodem; '1.8 i 1.39' - co idzie się domyślić, że chodzi o punkty z regulaminu, które za chwilę przytoczę, by każdy miał lepsze pole widzenia. Wyglądają one następująco -  1.8 Zakaz u żywania odpowiednich komend ułatwiającą poruszanie się. Dotyczy to w szczególności parametrów szybkości. Jest to pierwszy z nich, którego nie złamałem w jakikolwiek sposób, kupiłem sobie speeda na serwerze za 14k w sklepie, gdyż każdy ma taką możliwość, przez co poruszałem się szybciej, aczkolwiek owy "admin" raczej tego nie ogarnia, więc to już nie mój problem, że dostrzega w tym wszystkim jakieś komendy ułatwiające poruszanie się, przecież to śmieszne. Od momentu wprowadzenia tego regulaminu admini (nie wszyscy) zaczęli wypatrywać wszystkiego na siłę. Widzą, że ktoś szybciej i lepiej się porusza, to od razu odnoszą się do tego punktu w regulaminie i banują za niego, choć dokładnie nie wiedzą, o co w tym wszystkim chodzi. Drugi punkt w regulaminie, który został dodany do powodu bana - 1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków. Nie używałem GSJ, ni nic, co nabyć idzie grając w ową grę, tylko zwyczajnie mając już wcześniej wspomnianego zakupionego speeda używałem dodatkowych skoków, które posiadam jako SVIP, po użyciu skoków leciałem spadochronem, dokładając do tego lekkie strefy, by szybciej lecieć, a gdy upadałem na ziemię wybijałem się na spacji i znów 3 skoki, spadochron itd, więc nawet scrolla nie używałem, ni nic (Ta wiem, że tłumaczone, jak dziecku, ale inaczej chyba się nie da XD). Admin oczywiście nie mógł tego pojąć, że ktoś szybciej rozpędza się niż on sam i postanowił dać mi bana. Polecam poczytać Ci trochę na ten temat, bo widzę Twoja wiedza w tym temacie jest znikoma, więc gdy banujesz graczy upewnij się kilkukrotnie, czy faktycznie regulamin został przez nich złamany, bo w tym wypadku nie złamałem żadnego z punktów w regulaminie.
   Nie rozumiem już tego totalnie i śmieszy mnie to. Na mapie, na której dostałem bana, otrzymał go również mój kumpel - Wodzu, ale z tym wszystkim, to już wgl tragedia. XD Była sobota, a za nią niedziela, na czas owych zabaw, któryś z adminów  odpalił AUTOBH dla wszystkich graczy oraz grawitację, ale oczywiście owy admin, jakim jest Gravits chyba tego nie zauważył, bądź nie skumał i podczas, gdy wszyscy latali sobie na autobh, to Gravits stwierdził, że Wodzu używa czegoś niedozwolonego i wlepił mu bana. XD Ta akcja, to po prostu żenada. Wodzu otrzymał taki sam powód bana, jak ja, więc domyślam się, że u mnie mogło również chodzić o to samo. 
   6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912071631-jail_hm_fisnesuyu-1575732660-1575734220.zip
  • By S i m b a
   1. Twój Nick: C L E A R S I M B A.
   2. Nick oskarżonego: @ FightereK
   3. Steam ID oskarżonego: Jest to admin więc macie.
   4. Data, godzina i mapa zdarzenia: Jail_facebook_cstekno
   5. Opis sytuacji: No ogólnie to nie wiem kto mu tego admina dał, ale typ banuje mnie na 3 godziny za jakiś punkt "1.39 Obowiązuje całkowity zakaz scrollowania, bindowania skoków." Tylko problem jest taki, że nie robiłem bgsj czy gsj jak kto woli na to mówić tylko robiłem po prostu strefy czyli 500fpsów i kręcę myszką w prawo i lewo i klikam jednocześnie "a" i "d", a typ mnie banuje za ten punkt i mówi, że buguje skoki no XDDDDDD. Ogólnie to spłakał się pewnie dlatego, że poleciałem normalnie na wierze i go zabiłem no i wtedy chłopaczek się zdenerwował gardę przed komputerem już trzymał i mnie banował więc beka trochę i proszę Ciebie @ chomik żebyś coś z tymi swoimi adminami zrobił bo nawet nie wiedział co to jest gsj tylko mówią, że jest to bindowanie skoków, jak coś Panie adminie to jest movment z dwoma skokami, a nie bindowanie skoków, więc proszę żebyś się trochę poduczył i dopiero potem pełnił stanowisko admin, ale ogólnie to nie tylko on tak twierdzi tylko ta cała śmieszna administracja tego JB.  A i ogólnie chciałbym prosić o UB.
   6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie): Po zmianie mapy wstawię.  
   Ojj @ FightereK nie rozumie jednej rzeczy to jest FFA czy JB? Bo myślę, że FFA tylko chyba właścicielowi paczka się pomyliła, nie rozumie tego naprawdę jak na jb możną grać bez robienia sgsów, gsów, gsj czy stref? Powiedz mi nawet na klasycznym jb ludzie robią strefy i sgs i jakoś nikt o to nie płaczę, a jak tak bardzo płaczecie o tą grę to dodajcie jakiś sprecyzowany regulamin bo ten to nie jest ani trochę sprecyzowany, "[22:44]
   -----: Ale "ZAKAZ SCROLLOWANIA, BINDOWANIA SKOKÓW" nawet regulamin nie jest sprecyzowany. Czyli będzie ala komenda "podskocz" to bym w miejscu stał bałbym się o bana :v" Pozwolę sobie zacytować tutaj kolegę, który ma w 100% rację. Więc jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to proszę bardzo, ale chociaż sprecyzujcie to w regulaminie, a nie piszecie go na odp****** się. 


   @ WrongPoliceman Ale czego ty gościu nie rozumiesz, że nie robiłem gsj?? Robiłem zwykłe strefy, pokaż mi punkt w regulaminie, że nie mogę robić stref. Jak sprecyzujecie regulamin to wtedy możemy pogadać na ten moment nie mamy o czym, czekam na tego waszego właściciela i zobaczymy co on powie, pewnie też nie wie co jest 5, ale zobaczymy.
   @ Anielka. Ale powiedz mi co to znaczy "Komend ułatwiających poruszanie się"???? Bo nie rozumiem XDD ja już powiedziałem, że jak już tak bardzo chcecie zabronić tego wszystkiego to sprecyzujcie to w regulaminie, a nie dodajecie jakieś "Zakaz scrollowania, bindowania skoków XDDDDDDDDDDDD" Dobra widzę, że ogólnie się nie da z wami dogadać więc ta "śmieszna kłótnia" jest bez sensu, jakbyście sprecyzowali dokładnie ten regulamin to bym nawet skargi nie pisał, a jak wy dodajecie jakieś śmieszne podpunkty w których nie wiadomo o co chodzi no to życzę powodzenia. Skargę można zamknąć bo widzę, że ten Właściciel to się też chyba nigdy nie wypowie. 
  • By Hp.
   1. Twój Nick:Batman
   2. Nick oskarżonego:WrongPoliceman
   3. Steam ID oskarżonego: nie mam ale to admin to go tam macie
   4. Data, godzina i mapa zdarzenia:16:51 2019.11.25
   5. Opis sytuacji:Gościu się czepia wszystkiego nadużywa @@ i admin voice.Dał mi niesłusznego bana za przejechanie kogoś samochodzikiem który specialnie mi wskoczył i on to widział demko za 30 min wrzuce bo nowa mapa. Odkąd jest ten admin to nawet pośmiać się nie można bo zara się czepia proponował bym mu dać upomnienie a jak będzie dalej odwalał to degradacje.
   6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie):http://737211.hltv2.pukawka.pl/hltv-1911251651-jail_kakao_beta-1574697060-1574698740.zip pierwsze minuty 
   @ chomik
    
  • By Mrs.Jessa
   Twój nick: Jessa
   Nick oskarżonego: JesiennA DepresjA )spawacz)
   IP/SID oskarżonego: macie
   Data i godzina zdarzenia:  25.11.2019 - 17:51:28
   Dowody: https://www35.zippyshare.com/upload
   Podsyłam swoje demko, myśle że to powinno pomóc.
   Opis sytuacji: A więc zacznę od tego, że owa osoba o nicku JesiennA DepresjA )spawacz) za każdym razem gdy gra na serwerze i zostanie przez kogoś zabity, wyzywa graczy słowami " Ty kurwo" "Szmato jebana" i tym podobne, nie będę już cytować. Dziś będąc na serwerze sytuacja się powtórzyła, a nie będę tolerować tego by jakis gracz wyzywał innych tylko dlatego, że gra gorzej. Także dostał ode mnie bana na godzine, po czym gdy dostał bana zaczął mnie wyzywać od najgorszych i to w sumie nie jest pierwsza sytuacja, ltolerowałam to, ale do czasu. Proszę by owy gracz dostał PERMA na serwerze.
   Podsyłam też również jego link od banów
   https://amxbans.csowicze.pl/bans/14669.html
  • By FNAFFox
   1. Twój Nick:FNAFFox
   2. Nick oskarżonego:większość administracji
   3. Steam ID oskarżonego:
   4. Data, godzina i mapa zdarzenia:codzien każda mapa
   5. Opis sytuacji:niewiem czy w dobrym miejscu zamieszczam moja uwagę ale uwaga do większości administracji nie wliczając w to minimum Anielki,gravitsa,jvnkie,fajterka moja uwaga brzmi tak że większość administracji zlewa problemy admina mam od wczoraj i będę starał się poprawiać graczy robiących tak ale porpistu naprawdę większość administracji w 60-80% sytuacji olewają problem i nie zwracają uwagi na prośby o pomoc powtarzane po wielokroć a swoją drogą dodam że dani admini zasługują na pochwałę:anielka-za super miła grę gravits-za pomoc jvnkie i fajterek-za super pomóc ci admini zawsze pomagają i pouczają innych niestosujących się do tego poprostu zawsze pomagają w każdym problemie
    
   6. Dowody (Demko, screeny, świadkowie):myślę że 90% graczy na serwerze
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.