Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
~sNtr ;xx

Skarga na ManiaTeam | eMer

Recommended Posts

 
Wchodzę do gry witam się z graczami a tu nagle takie coś:
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: ManiaTeam | eMeR.
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'ab, sorry'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:114666539'
[AMXBans] Your IP: '83.22.231.47'
[AMXBans] ===============================================
 

Nie wiem co jest grane, ani bana nie miałem a co na dodatek jakiś Admin na non steamie banuje admina co ma STEAM, jest to dla mnie nie do pojęcia.. chciałbym się dowiedzieć kiedy dostałem bana i za co.. proszę o wyjaśnienie sytuacji.. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to chyba nie moja wina skoro ja o tym nic nie wiem o żadnych banach, jeżeli one zostały wykonane to nie dla mnie tylko jakiejś podszywce. Tyle mogę powiedzieć, bo o żadnych banach mi nie wiadomo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz dwa aktywne bany no sorry.. Sprawdź w bansie.

Aaa i pomyśl że jak bym miał 2 aktywne to bym nie składał podania o Admina i nie płacił składki nie sądzisz..? A Admina mam ledwo tydzień.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak bym wiedział że mam jakieś bany, choć o tym nie wiem to bym nie składał, bo wtedy by dla mnie serwer by nic nie znaczył, i w ogóle szkoda było mi wydać pieniądze na Admina skoro i tak bym wiedzial że tego bana dostanę.. Pomyśl trochę naprawdę, myślenie nie boli..

Ja nic o żadnych Banach nie wiem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

chlopie ty jestes niepowazny. Masz aktywne i juz. Kogo to obchodzi czy masz zmiennie ip czy zmienne co innego i czy o tym wiedziales. ban powinien zostac a skarga jest niesluzna !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong></p><p> </p><p><img src='http://csowicze.pl/szablony_moderacyjne/temat_zamkniety.png'alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Sprawa wyjaśniona</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong></p>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By MaciekFnatiK
   @ Admin [DD2] DD2 Twój nick: Maciek.fnatiK Nick oskarżonego: ĆpaJ SporT-[UMCIA] ; I<3 SKILLUJ IP/SID oskarżonego: MACIE Data i godzina zdarzenia: Dowody: https://www112.zippyshare.com/v/4mN0DK26/file.html ( 3:21 - zgłoszenie od mojej osoby , 3:46 - odpowiedz admina , 4:26 - reakcja na model , 5:04 - reakcja https://www99.zippyshare.com/v/UU7tVvxI/file.html (15:50 - nawet w słuchawkach nie gra , pro gracz . ) https://www61.zippyshare.com/v/en3EZNJ3/file.html ( 19:58 - nie jest spalony :) , Opis sytuacji: Widać na demku Link do bana : https://amxbans.csowicze.pl/bans/8919.html
  • By Kamilaa
   Twój nick: Kamila Nick oskarżonego: PaTrYkus IP/SID oskarżonego: - Data i godzina zdarzenia: po 19 owody: https://megawrzuta.pl/download/968957f318401d159e9e32b094119e09.html Opis sytuacji: Po pierwszę wbiłam na server i zostałam za chwilę zmutowana za nic..podobno za prowokację chociaż się nie odzywałam, powiedziałam może z jedno słowo. Rozmawiałam z tym oto "adminem" na privie tam padło parę nieodpowiednich słów po czym mi napisał że mnie zbanuje, od kiedy steam wnosi coś do servera? Prosiłabym o obejrzenie demka i wysnioskowanie kto zachował się nie odpowiednio. Oczywiście jestem osobą która lubi prowokować ale w tym przypadku niestety admin nie miał racji. Dziękuje z góry.  
   nie mogę coś linka wysłać ale to było hltv z godziny 19:08 - 19:33 jak się nie mylę i to było gdzieś 19:20 -25
  • By dGe
   Data zdarzenia: 10.08.2019 Nick użytkownika: vixa Dowody: Świadkowie: na zero z tyłu Uzasadnienie: pisze sobie wulgaryzmy z cenzura a chlop mi daje ostrzezenia, to po co macie wgrana ta automatyczna cenzure?
  • By Najarany
   Twój nick: Najarany Nick oskarżonego:Kaskader IP/SID oskarżonego: Nie potrzebne. Data i godzina zdarzenia: 07.08.2019 13:01 Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1908071254-de_dust2.dem.zip  czasówki 7:15-7:37 (czas od rozpoczęcia akcji) Opis sytuacji: Dostałem bezpodstawnego bana za respa na którym nie przebywałem, cofałem z zielonych i w anarchii zobaczyłem przeciwnika. Resztę będzie widać na demku.
  • By Xeo.exe
   Twój nick: Sledzik [Lubelskie KoTy]
   Nick oskarżonego: Pawell^^
   IP/SID oskarżonego: STEAM_1:0:2103173778
   Data i godzina: 06.08.2019 21:20
   Dowód: http://f1a.hltv.org.pl/srv55718/HLTV-1908062102-de_dust2.dem.zip
   Opis sytuacji: Normalnie zlewałem to sobie do dziś dnia aż w końcu nie wytrzymałem.Za każdym razem kiedy wejde na serwer Paweł notorycznie mnie prowokuje oraz obraża powodem tego jest to że broniłem byłego admina.Z wejscia tylko na serwewer odrazu prowokacja:
   [~VIP~] Pawell^^ :  wynocha sledziu
   [~VIP~] Pawell^^ :  kup muzg 
   [~VIP~] Pawell^^ :  tak to jest jak sie lize dupe chamberowii
   I Tak jest za każdym razem kiedy wejde na serwer
   Czeka abym tylko zaczą go obrażać żeby mógł napisać kolejną skargę na niewinnego człowieka.Daje demo z HLTV z tego powodu że tam będzie pokazane czy go wyzywam czy nie żeby sobie zaraz czegoś nie dodał proszę administrację serwera o ogarnięcie go
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.