Skocz do zawartości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Zablokowane [Skarga na Admina] Jagiellon x2


magiczny `
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Magiczny`
Nick oskarżonego: Jagiellon
IP/SID oskarżonego: 76561201912688192
Godzina i data zdarzenia: 12:54 ||15.10.15r
Mapa:css_cache
Screeny/demo:ss1 http://zapodaj.net/85c9236252729.jpg.html

ss2 http://zapodaj.net/04c9503e4af15.jpg.html
Opis sytuacji: Wczoraj kolega sie pluł, że nie mam kuiltury osobistej, bla bla.. Dziś pokazał jakim jest świetnym adminem, jak szanuje każdego gracza, ja nie FAWORYZUJE graczy. Otóż prawda jest taka, że chłopak za bardzo sie spina. Zadałem mu normalne pytanie, po czym mnie wysmiał i napisał  http://zapodaj.net/85c9236252729.jpg.html, Ja takiego chamstwa nie toleruje, odpisałem żeby sobie tak do kolegów pisał o ile ich ma. Po czym dostałem bana 'Pilnuj siebie' . Nie chodzi mi o samego bana, tylko o to żeby nie spinał tak, bo żałosne i daje do myślenia o sieci. Liczę na to, że w końcu mu się oberwie :) Widać, że za mną nie przepada mino że nie wiem co takiego zrobiłem xd
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczny powiem Ci tyle ,żę nikt za tobą nie przepada .. sam zaczynasz i prowokujesz do kłótni .. gdybyś się zamknął i nie prowokował ani nie docinał to na pewno nie byłoby tego tematu .. każdy admin który był na serwerze potwierdzi że to ty się zaczynałeś .. nie myśl sobie że jestem złośliwy ,tylko dlatego ,że tak mówię ,ale po prostu stwierdzam fakty ..

 

 

 

Ty zrobiłeś screeny jego odpowiedzi na twoje głupie gadanie .. a teraz przyznaj się jak cwaniakowałeś na [email protected] ..

 

Dziękuję ,Dobranoc.

1231231pn_spqrepw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Zaczynasz mnie powoli wkurwiać Ci powiem jeżeli jeszcze raz mnie w jakiś sposób zdenerwujesz podobny to Ci dam perma ja się cackać nie będę admini widzieli mogą potwierdzić że sam zaczynasz <img class="bbc_emoticon" src="http://csowicze.pl/public/style_emoticons/default/jezyk.gif"title=":P" /> masz niewyparzoną gębę i lubisz denerwować ludzi nie tylko ja to zauważyłem <img class="bbc_emoticon" src="http://csowicze.pl/public/style_emoticons/default/usmiech1.gif" title=":)" />  I robisz wszystko celowo abym stracił admina ja to wiem ale Ci się niestety nie uda :* Strzała</p>

<p> </p>

Edytowane przez Jagiellon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zadałeś mu normalnego pytania, tylko zacząłeś się wymądrzać, że niby ct nie mają celów mapy. A że zawsze zgrywałeś takiego cs pro playera to Cię wyśmiał i tyle, a wtedy Tobie siadło na ego większe od full auto z krowy i musiałeś coś od siebie dodać...Nie ośmieszaj się i znajdź towarzystwo, które zacznie akceptować Twój dość specyficzny styl bycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [2# CS:GO MOD] IP: 80.72.34.124:27195Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

Powiadomienie o plikach cookie