Skocz do zawartości

[NOWOŚĆ] Szybka rekrutacja na administratora DD2/INFERNO/NUKE/TRAIN


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Luki!#
Data urodzenia: 2001 30 grudnia
Link do GT z przegranymi godzinami: Aktualnie Gametracker mi nie działa
Steam link: http://steamcommunity.com/id/60735852
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ mam chęć pomóc w rozwijaniu się serwera a także utrzymaniu dobrej atmosfery na serwerze. Dopiero wróciłem ale staram się czesto zaglądać na serwer. Mogę być często z rana i wieczoram a w weekendy napewno jak będę miał czas to poświęce go na serwer i łapanie cziterów. Wiem że mam torchę mało godzin chociaż gt mi się nie chce włączyć ale będę ja codziennie po trochę wbijał i obiecuję ze dobrze sprawie się na tym stanowisku.
Składka [Nie obowiązkowa. Tak/Nie]: Czasami raczej tak jak będę miał pieniądze.

Edytowane przez Luki!#

tumblr_ne2hqbE7O41tmn6ifo1_500.gif
GG: 49722583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry:Sajlentoff

Data urodzenia:18.02.1998



Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Ponieważ potrzebni są admini.Spędzam sporo czasu na serwerze jak i na forum.Miałem admina na innych serwerowniach i nie było ze mną porblemu.Gram już troche w tego csa i wiem co to jest skill a cheat:).Myśle że mógł bym pomóc w poprawieniu reputacji serwera aby panowała dobra atmosfera.

Składka [Nie obowiązkowa. Tak/Nie]:Oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry: SMOKE STORY GROUP
Data urodzenia: 02.03.1996
Link do GT z przegranymi godzinami: Jeszczę nie grałem, ale zacznę :) dopiero odzyskałem 2 konta steam.
Steam link: http://steamcommunity.com/id/tshnjebac
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam na imie Kacper. Mam lat 19. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się piłką nożną jak i ręczną. Jestem osobą miłą, zaangażowaną, spokojną, pomocną, więc myślę, że taki powinien byc admin. Wiem jaką on rolę pełnij i jakie ma obowiązki, ponieważ nie raz nim byłem i to na tej sieci serwerów.
Składka [Nie obowiązkowa. Tak/Nie]: Jezeli bedzie potrzeba to zaplace.

Edytowane przez SmokeStoryGroup

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie