Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> ss'y 997 TEN NUMER TO KLOPOTY v2.0


tylkoLegia

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  997 TEN NUMER TO KLOPOTY / CWKS LEGIA WARSZAWA 1916
Nick admina: DEFIX
Data i godzina: 14.09.2015 - 18:42:54
Serwer: dd2/inf/nuke

Link do Twojego bana:  http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=3728
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www3.zippyshare.com/v/WswQX2vN/file.html

 

HALO HALO ODZEW DO H@ NIECH  ZOBACZY ILE TEN DEFIX ZROBIŁ DZISIAJ SCREENÓW LUDZIOM, NAPRAWDĘ NIE SZTUKĄ JEST JE ROBIĆ, ALE ROBIĆ JE WŁAŚCIWYM GRACZOM, RADZĘ POOGLĄDAĆ NA SPEKCIE A NIE ODRAZU ROBIĆ SCREENY. NO ALE CÓŻ MOŻE NOWY  ADMIN I NIEDOŚWIADCZONY, TEGO NIE WIEM, TAKŻE TEGO NIE SUGERUJCIE SIĘ TYM, ŻE JESTEM NON-STEAM, GDYŻ STEAM SPRZEDAŁEM TRZY LATA TEMU I GRAM DLA PRZYJEMNOŚCI, ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No  sporo  ,  a ile  wstawiło screenów  na forum z tych co zrobiłem  ?  po to jest forum  a moze sie myle  ?

 

czekaj  na  UB  ss czyste  Ub team  odbanuje  i u spój się  , mam do tego prawo jak  jestem nie pewny !

 

 

HEHEHEHE PRAKTYCZNIE KAŻDY KTO MIAŁ STATY NA +8 BYŁ SCREENOWANY, CZY MOJA GRA WYGLĄDAŁA JAKBYM MIAŁ WH?  NIE INTERESUJE ILE OSÓB WSTAWIŁO SCREENY, NA PRZYSZŁOŚĆ SUGERUJ SIĘ TYM CO CI PISZĄ NA U@, POTEM SPRAWDZAJ, JEŚLI MA EWIDENTNE WH TO NAWET NIE RÓB SCREENÓW, A JEŚLI WYDAJE SIĘ ŻE MA SCREENUJ, ALE OPANUJ SIĘ CHŁOPIE BO PÓŁ SERWERA ZBANUJESZ NIEDŁUGO, SPÓJRZ NA INNYCH ADMINÓW CZY KTÓRYŚ TAK SPAMUJE SCREENAMI, ELO

Po co spamujesz  tu?  masz owsiki  czy jak  ? eh  pamietaj ze czlowiek bez winy czeka  cierpliwie ..

Nie spamuj  bo wana dostaniesz , To po co piszesz ilum zrobilem  ss ? eh ?bo nie trybie  to pewnie zło  ze ss robi admin  jak on moze  :D

Pozdrawiam 

 

 

NIE SPAMUJĘ, NAPISAŁEM DRUGI!! POST W TYM TEMACIE, NIE MAM OWSIKI, A TY ZACHOWUJ KULTURĘ, BO WIDZĘ ŻE STRASZNIE CIĘ PONOSZĄ NERWY. ZA CO MAM DOSTAĆ WARNA SŁUCHAM? POPROSTU CHCĘ ŻEBYŚ PRZYSTOPOWAŁ Z TYMI SCREENAMI BO SERWER TRACI NA TYM

NIE POZDRAWIAM, ELO

1- Kolego za spam  :)

2- ja  pije piwko  i pełny luz

3 - Nie widze bym cie obrazil  ? no ale  wyssaj z palca ... 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE PRAKTYCZNIE KAŻDY KTO MIAŁ STATY NA +8 BYŁ SCREENOWANY, CZY MOJA GRA WYGLĄDAŁA JAKBYM MIAŁ WH?  NIE INTERESUJE ILE OSÓB WSTAWIŁO SCREENY, NA PRZYSZŁOŚĆ SUGERUJ SIĘ TYM CO CI PISZĄ NA U@, POTEM SPRAWDZAJ, JEŚLI MA EWIDENTNE WH TO NAWET NIE RÓB SCREENÓW, A JEŚLI WYDAJE SIĘ ŻE MA SCREENUJ, ALE OPANUJ SIĘ CHŁOPIE BO PÓŁ SERWERA ZBANUJESZ NIEDŁUGO, SPÓJRZ NA INNYCH ADMINÓW CZY KTÓRYŚ TAK SPAMUJE SCREENAMI, ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie