Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> Kala


DJScooby

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer DD2 + 4fun

Data(godzina i dzień): z 50min temu
Nick podejrzanego: 'KaLa
IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "):  Nie mam gracz dostał ub nie zdążyłem demka rozpisać, ale miałem czas...
Link do HLTV: http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1508291505-de_dust2-1440853500-1440854760.zip
Rodzaj wspomagacza: WH
Podejrzane momenty: 1:05 brama gracz słyszy przeciwnika lecz śledzi go celownikiem i wychodzi wcelowany  2:05   Wie skąd wyjdzie rywal i czeka Nie słyszy go ponieważ jest zagłuszany strzałami <3  3:00  Moja ulubiona akcja bez wspomagacza dla admina ciężka do zaobserwowania ale Podejrzany/a stojąc na respie ct za każdym razem oddaje idealny strzał w skrzynkę wcelowany w rywala. Podejrzany/a nie miał prawa wiedzieć, że on tam jest, ponieważ nie widział go w żaden uczciwy sposób i nie dostał informacji ponieważ siedziałem wtedy na spect.

Poza tym gracz strzelał w ducha lucie.

 

 

 

 

Prox jeśli mówiłem, że rozpisze to tak będzie...

705dda2159560.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:00 - 3:03   podejrzany widział przeciwnika więc próbował go zeskanować.

1:05  podejrzany słyszał strzały więc wiedział gdzie jest przeciwnik

2:05  nie wiem co ty w tym widzisz :O

 

Jedna akcja to za mało abym stwierdził że podejrzany posiada WH. Także oskarżony jest czysty. Jednak aby mieć pewność chciałbym aby Evix także sprawdził zgłoszenie.

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:05 Słyszała bardzo dobrze strzały. Nie była zbyt idealnie wcelowana gdy wychodziła więc takie pół na pół bym powiedział. 2:05 Słyszała strzały z famasa. Zresztą przeciwnik sam sie wpakował w celownik; d W mniej więcej 2:55 jak schodziła na ct było przecież widać ct'ka który przeszedł na prawo. Majster nie dostał ani razu(czyli ten co przeszedł i próbowała go zeskanować). Ja jestem za ub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie