Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SzymQu_Dreamer

Ogar serwa..

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Tak jak Ci pisałem rekrutacja ciągle trwa (szybka) + administracja gra

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By wolverine
      SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick: wolverine
      Nick oskarżonego: karlito
      IP/SID oskarżonego:
      Godzina i data zdarzenia: 17:39
      Mapa: dd_2
      Screeny/demo:
      Opis sytuacji: 
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
      [AMXBans] Powod: ' nie wykonujesz cel mapy'
      [AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1840273'
      [AMXBans] Twoje IP: '83.20.184.35'
      [AMXBans] ===============================================

od kiedy gram na tym serwerze jest juz moze z 2 tygodnie jeszcze mi ise nie zdarzylo zeby admin dawal kicka za resp albo za nwcm. zostalo nas 5 ct. tt z 10. paka lezy na A. sam nie bede szedl a ct to nieogary jakies nawet jak im sie mowi chodzcie do paki. zabilem karlito chwile przed eksplozja i nagle ban 5 minut. za niewykonywanie celow mapy. ? wtf? ogarnijcie troche tych adminow. albo rownosc dla wszystkich albo nic. na respie tt stoja po 60 sec i admin nic nie robi a czemu ? bo sam stoi na respie i kampi. pozdro

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
      Regulamin:
      Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona. Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
    • By sam fox
      SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick:sam fox
      Nick oskarżonego:wymaginowany
      IP/SID oskarżonego:
      Godzina i data zdarzenia:20:35
      Mapa:dd2
      Screeny/demo:nie
      Opis sytuacji:masakra kilka razy pod rzad adam popek rzuca fb na respie pisze na u@ ale nic nie daje w koncu flesz za fleszem {w next rundzie } nie wiem nawet w ktora strone biec pisze na say -u adam rzuca fb ban  resp 1.30 czy ten admin cos ogarnia niech banuje tepe boty albo czity.  Pozdrawiam administracje csowicze zycze wiecej takich Kumatych adminow.

Regulamin:
      Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona. Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
    • By sam fox
      SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick:sam fox
      Nick oskarżonego:wymaginowany
      IP/SID oskarżonego:
      BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
      Server # 8
      [AMXBans]
      AMXBans] You are banned from this Server!
      [AMXBans] There are 2 minutes and 52 seconds left of your ban.
      [AMXBans] Banned Nickname : sam fox
      [AMXBans] Reason : ' moze tak resp do 1 : 30 ? '
      [AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.CSowicze.pl
      [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 40051938 '
      [AMXBans] Your IP : ' 83.11.195.136 '

Godzina i data zdarzenia:okolo 23:50 20.06.16
      Mapa:dd2
      Screeny/demo:
      Opis sytuacji:
      Admin jak dla mnie dziecko jakies glupoty wypisuje ram pam pam kultura niech sie cieszy admin  say em .ok poczatek  rundy schodze do anarchi z deaglem troche obity podnosze awp wracam przez ciemnie no i masz arcy pan adm pada z awp  i ban na 30 min.za resp 1.30 znam cele nie jestem botek ktory kampi pol mapy na respie .Do administracji serwera prosze o wyjasnienie sytuacji na przyszlosc aby inni normalni gracze chcac pograc po pracy i nie tylko ,nie trafiali na takie pseudo admina.

Regulamin:
    • By Puszyniczadel.
      Twój nick: sectondeR.[predyspozycje]
      Nick admina: wichuraakatajfun
      Data i godzina: Dzsiaj 17:20
      Mapa: DD2
      Powód bana: SSy
      Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www76.zippyshare.com/v/3gVFdcmb/file.html
      Opis sytuacji: Kilka ladnych hedow=ban

Ludzie to juz jest nudne codziennie mam ssy robione zrozumcie to ! Czysta i dobra gra !
    • By 1337
      Data i godzina: 07.12.2014 - 16:32:37
      Na kogo chcesz złożyć skargę: Rossenq
      Opis sytuacji: Byłem w ct i prowadzila inna osoba, wydałem mu polecenie nie bedac prowadzacym, on je wykonał po czym go zabilem. Bardzo sie oburzyl i zaczal wymigiwac sie tym, ze ma admina i da mi bana bo zginal jako pierwszy. Osoba nie majaca nawet mutacji ma admina, ogar 100% ++. Skoro wedlug niego zrobilem FK to czmeu nie dal mi bana za FK tylko na 5 minut za niby jakies ostrzezenie? Zostal urazony i szukal powodu do odegrania sie? Moze i na 5 minut to juz odczekam i dalej zagram ale nie puszcze plazem dziecinnego zachowania i wywyzszania sie z powodu, ze ma sie admina.
      Dowody: Demko z tej godziny mozna obejrzec na HLTv...
      IP/ STEAM_ID:Moj ban i tak pewnie wygasnie zanim to ktos rozpatrzy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.