Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Dawid3k

Dawid3k na admina

Recommended Posts

Nick z forum: Dawid3k
Nick z gry: Dawid3k
Data urodzenia: 08,07,1994
Skala znajomości AMXX (0/10): 10
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Dawid3k/193.33.177.54:27136/   gram krotko a serwer mi wpadl w gust i mam chec Zostania na nim dluzej
Steam link:    Podam samo Id  STEAM_0:0:2167324 pod nickiem Dawid3k
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Czesto nie ma admina gdy jest potrzebny i mysle ze bym sie przydal jako Pomagier [email protected] :) Poprostu znam sie na Obsludze amxx itp:)
Składka [11zlsms | 7,50 zł przelew]: tak przelew

Edited by Dawid3k

Aktualnie neutral

-nie znam Cię za bardzo

-Jeżeli 10/10 to napiszesz plugin ?

-Brak reklam

plugin nie ma probemu :) Teego bf2+ffa co macie bylem jego poprzednim wlascicielem a raczej nawet stworzylem

Ze brak reklam to bez sensu dla administracji tyko chodzi o Kase  na rekamy i oplate serwera:) a reklama da forum to aby bylo:)

Aktualnie neutral

-nie znam Cię za bardzo

-Jeżeli 10/10 to napiszesz plugin ?

-Brak reklam

plugin nie ma probemu :) Teego bf2+ffa co macie bylem jego poprzednim wlascicielem a raczej nawet stworzylem

Ze brak reklam to bez sensu dla administracji tyko chodzi o Kase  na rekamy i oplate serwera:) a reklama da forum to aby bylo:)

Jak ty stworzyłes ten serwer bf2+ffa to ja jestem zakonnicą bo z tego co wiem to znam tylko jedną osobę co stworzyła ją od początku i pózniej sprzedała więc nie przypisuj sobie czyjeś pracy ,tak zgodze sie ze posiadałeś bf2+ffa ale nie w takie formie co jest teraz  ,a co do admina to zostawiam decyzje władzą wyższym

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By WRWE
      Twój nick:Spalony proboszczyk{Five team} Nick oskarżonego: Ciasteczkowy Potwor IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:439920363  21 55:32   49    0 Data i godzina zdarzenia: 15:59 Dowody: niestety nie moge znaleźć demka Opis sytuacji:zgłaszam osobe na [email protected] wszystko super, extra lecz gdy ten zgloszony gracz juz nie zyje to admin o nicku "Ciasteczkowy Potwor" to po 1 nawet nie wchodzi na spect zeby goscia sprawdzic a po 2 wali mu ssy jak gosciu nie zyje no czy to normalne ? chce jeszcze dodac ze to nie jest 1 taka akcja tego typa... z poważaniem Dotyk Proboszcza  @ Admin CS 1.6 [DD2 #1]
    • By mikus9494
      Twój nick:Miku$
      Serwer:TOP1 OnlyDD2 Cs1.6 Go
      Link do bana (https://bany.csowicze.pl/)
      Screenshoty spakowane w paczkę:
      aim_map0000.rar aim_map0001.rar
    • By mrmrmrYT
      Nick: mrmrmrYT
      Imię: Krzysztof
      Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/mrmrmrYT/145.239.16.77:27015/
      Znajomość amxmodmenu [w skali 0/10]: 7/10
      Doświadczenie w byciu adminem: Byłem już kiedyś adminem ale to tylko na jeden dzień ponieważ szybko się server rozpadł więc 4/10
      Dlaczego Ty?: Ponieważ chciałbym żeby był porządek na serverze 
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/3 godziny 
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: mikrofon posiadam owszem ale z mutacją to jestem w trakcie
      Kontakt (platforma): forum,ts3,ewentualnie instagram
      Steam / NonSteam? : NonSteam
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: jeszcze nie ponieważ nie ma jeszcze regulamina oraz taryfikatora banów
    • By GROSIU.LOVCIA
      Nick:  <<Gr0sIu>>
      Imię: Paweł
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/<<Gr0sIu>>/145.239.16.77:27015/
      Doświadczenie w byciu adminem: Miałem
      Znajomość amxmodmenux [w skali 0/10]: 6
      Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:  6h
      Czy posiadasz mikrofon i przeszedłeś mutację?: Mam mikrofon. Mam mutacje
      Kontakt (platforma): Discord i wiele innych
      Steam / Non-steam: Non-steam
      Dlaczego Ty?: Uważam iż jestem w miarę lubianą oraz znaną osobą na serwerze poza tym jestem aktywnym graczem i często napotykam osoby nieogarnięte którym przyda się dyscyplina
      Czy zapoznałeś się z taryfikatorem banów oraz regulaminem serwera? [TAK/NIE]: TAK!
    • By d3d!k
      Wymagania na Admina [Jailbreak #2]

- Minimalnie 15 lat.
      - Mutacja.
      - Sprawny mikrofon.
      - Minimum 5 godzin przegranych na serwerze oraz tydzień stażu na nim.
      - 10 Sensownych postów na forum.
      - Kultura osobista. 
      - Niekaralność na serwerze. 
      - Podstawowa znajomość amxmoda. 
      - Zdolność rozpoznawania wspomagaczy.    
      - Znajomość regulaminów forum i serwera oraz znajomość taryfikatora.
      - Jeżeli posiadasz steama nie możesz posiadać blokady VAC na koncie.

Zdarzają się wyjątki także każdy ma szanse na admina.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.