Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Funnyganja

Funny na Admina ;d ?

Recommended Posts

Nick z forum: Funnyganja
Nick z gry: Fun[N]yGa[N]ja!! [t]
Data urodzenia: 1999-09-16
Skala znajomości AMXX (0/10):4 
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/Fun%5BN%5DyGa%5BN%5Dja%21%21%20%5Bt%5D/193.33.177.54:27136/
Steam linkhttp://steamcommunity.com/id/FunnyGanjaa
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ po serwerze biega bardzo dużo cziterów i nie ma kogoś kto by to ogarnął rzadko widzę admina rano a wtedy biega masa cziterów dlatego chciałbym dostać admina na waszym serwerze by troszkę ogarnąć ten serwer

Składka [11zlsms | 7,50 zł przelew]: nie
Reklamy forum [10 linków]: "zwolniony przez gozdka"

Jestem na Tak :3 Często na serwie :) Jest na serwerze dużo czitów a admin jest 1-2 razy na dzień :/

Wiek +

Ogarnia +

Wogole fajnie sie z nim gra. Obrazy graczy w jego kierunku obraca w Zarty  to mnie najbardziej sie podoba....]

Jestem na tak

Oczywiscie wpisowe musi byc:) w postaci plynnej:)

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_zaakceptowane.png<br /><br />Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.<br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By RushMojimZyciem
      Twój nick:Rybson THC -_-
      Nick oskarżonego:Śpiochu
      IP/SID oskarżonego:
      Data i godzina zdarzenia:17.02.2020  20:39
      Dowody:http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002172026-de_dust2.dem.zip
      Opis sytuacji:Skanuje sobie normalnie przez skrzynke na anarchi tam gdzie zawsze nagle ban za wallhacka oraz aimbota
    • By MrDragons
      Twój Nick:MrDragons Wiek:14 Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]:nazywam się Michał mam 14 lat i nw co dalej Jak się o nas dowiedziałeś: gram na serwerze waszym Co byś wprowadził w życie serwera?: napewno kultura Twoje doświadczenie:umiem banowac kickowac itp bo mam na serwerze jailbreak admina Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?]jailbreak Zapoznałeś się z regulaminem?:tak Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]:tak Ile możesz poświęcić czasu?:3h/6h Posiadasz mikrofon?:tak Przeszedłeś mutację głosu?:raczej tak
    • By k221
      Z racji na małą ilość administratorów otwieram szybką rekrutację na admina serwera.

Wymagania: 
      - Minimum 10 godzin na serwerze (Nicki osób mogących składać podania zostały wyszczególnione w spoilerze na dole),
      - Brak banów za 'czity'
      - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
      - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym,
      - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
      - Minimum 16 lat albo mutacja. 
      - Posiadanie mikrofonu
      - Wchodzenie na forum przynajmniej raz dziennie. 
      Wzór: 

Podania składamy w odpowiedziach do tego tematu.

Oto lista osób które mogą składać podania na admina.
      Jeżeli Twojego nicku nie ma tutaj, sprawdź czy masz 10h na serwerze komendą /hud
      Jeżeli jest, sprawdź kolor i podaj w podaniu numer stojący obok nicku.

Kolory:

Biały: Nie zostałeś sprawdzony (zostaniesz dopiero po złożeniu podania) lub ilość informacji była niewystarczająca.
      Czerwony: Zostałeś sprawdzony i wykluczony z możliwości składania podania. Po więcej informacji skontaktuj się na PW.
      Pomarańcz: Zostałeś sprawdzony i dopuszczony do złożenia podania, będziesz jednak dodatkowo obserwowany.
      Zielony: Zostałeś sprawdzony i dopuszczony do złożenia podania.

• By keymil666
      do usuniecia, zdublowało się podanie.
    • By keymil666
      Imię: Mam na imię Kamil.
      Wiek: Mam 15 lat. W wymaganiach jest uiszczone, że trzeba mieć 16 lat, lub mutację, ja posiadam tą drugą rzecz, lecz pomimo mojego młodego wieku, umiem się zachować, oraz mam dojrzały głos.
      Nick z gry: Mój nick z gry to: keymil666
      Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/jarmola/54.38.142.181:30061/
      Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/id/keymil666/
      Steam ID: ★ Twój STEAM_1:1:184102089
      Dlaczego Ty?: Ponieważ myślę, iż przyda się mała pomoc serwerowi, przy likwidowaniu cheaterów, oraz graczy toksycznych, przy tym świetnie bawić się na serwerze.
      Ile grasz dziennie?: Od 2 do 3 godzin.
      Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):
      Znajomość sourcemoda (0/5): 2, do podszlifowania.
      Kontakt: keymil666#0215 (Discord).
      (Chciałbym tylko podkreślić, że godziny na serwerze da się wyrobić, dzisiaj oraz jutro mam zamiar ze znajomymi zagrać parę meczyków na serwerze :D)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.